Plakalık iptali

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Plakalık iptali

astrasail link' Alıntı:
Beğenmezsem tekrar takarım ya da oldu da yapıştırmayı beceremedim geri takarım diye düşünmüştüm de çok kasmadan en iyisi kırayım gitsin :D
Her yerden plakalık bulabilirsiniz. Üst kısımdan tornavida yardımıyla ya da elinizle bile kırabilirsiniz. Plakayı yukarı doğru çekip çıkarabilirsiniz böylelikle. Kolay gelsin.

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Kırarken dikkat edin. Hassas davranmazsanız plakalarınız yamuk yumuk olur. Tornavida ile genişletip pense ile parçalayabilirsiniz. Yada kerpeten tarzı bir aletle plastiği parçalaya parçalaya sökebilirsiniz. Son arabamda ben demir makası kullandım, nasıl olduğunu sormayın.

Tavsiye için teşekkürler yoksa burdan gaza gelip ciddi ciddi haldır huldur girecektim :D o kadar kolay yamuluyo mu ya plakalar?

ozgun88 link' Alıntı:
çıkarmışken hazır app + pleksi çok şık olur  bravoo madem bi dokunuş olacak tam olsun dimi ama  :D

app şimdilik düşünmüyorum ya bi plakalıklardan kurtulalım da :D tinerle siyah çizgiyi silmekle yetinicem şimdilik :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

astrasail link' Alıntı:
Tavsiye için teşekkürler yoksa burdan gaza gelip ciddi ciddi haldır huldur girecektim :D o kadar kolay yamuluyo mu ya plakalar?

app şimdilik düşünmüyorum ya bi plakalıklardan kurtulalım da :D tinerle siyah çizgiyi silmekle yetinicem şimdilik :)
Tahmin bile edemezsin. Yeterki biraz zor kanirtarak yuklen. Aninda bombe.