plaka değiştirme??

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracı alırken plaka değişikliği yapmadım..sonradan da plakayı beğenmemeye basladım artık plkayı değiştirebiliyormuyuz.?:confused:

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rehin durumu yok arac benim .... ne kadara maal olur acaba ? çok uğraştırırmı

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlarını hiç bilmiyorum ruhsat yaprak değişimi olması lazım sizide yanlış yönlendirmeyim.Ama plakayı değiştirebilirsiniz.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım çok teşekkür ederim :) internette baktım ama alakalı hiç bir bilgi bulamadım nasıl yapılır edilir vs. gibi

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlarını hiç bilmiyorum ruhsat yaprak değişimi olması lazım sizide yanlış yönlendirmeyim.Ama plakayı değiştirebilirsiniz.

hocam bi ara bi yasa cıkmıstı.. Plaka arac uzerınde sureklı kalacak gıbılerınden falan.. Bu yasa hala varmı acaba ??

Cunku bı ara bende ıstemıstım HSN alcaktımda, bir iki yere sormustum bole demıslerdı.. Eger kı degıstırebılme ımkanım varsa ılk ısım bu olcak..

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bi ara bi yasa cıkmıstı.. Plaka arac uzerınde sureklı kalacak gıbılerınden falan.. Bu yasa hala varmı acaba ??

Cunku bı ara bende ıstemıstım HSN alcaktımda, bir iki yere sormustum bole demıslerdı.. Eger kı degıstırebılme ımkanım varsa ılk ısım bu olcak..

Cruze'u aldığımızda Plakayı çalışan vatandaş kendi seçmiş ben z plaka seçmiştim.Banka kredesiyle aldığımız için değiştiremedik.Rehinli olmadığı zaman değiştirebilirmişiz.Bayinin söyledikleriydi.Masrafınıda hatırlamıyorum çünkü kendileri değiştirecekti plakayı.

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı almadan once bı arastırmıstım 34 HSN plaka için 500 tl ye hallederız demıslerdı muamelecıler.. Şimdi aracım war plakayı degıstremıyom :D:D

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ewet bende bu yasayı biliyorum ama yürürlüktemi değilmi onu bilmiyorum YA..58 DE FENA DEĞİLDE 06 AK 58 olsa daha iyi :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen hafta ben plakayı degiştirdim üstüme alırken sordular plaka kalsınmı diye bingöl plaka kayseride sevmez, degiştirelim dedim :) :)