Piyasada Satılan Onarıcı Katıklar Hakkında

Piyasada Satılam Motor ve Radyatör Katıkları Sizce Faydalımı?

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar; aksesuarcılarda, parcacılarda satılan birtakım motor onarım katığı, radyatör ve blok onarım katığı, yakıt ekonomisi sağlayan birçok katkı maddeleri mevcut ve satılmakta. İçinizde buna benzer ürünlerden kullanan oldumu ve bu ürünlerin çok faydasını gördüm sizde kullanın diyen varmı?
:saplak:

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyatör katkısı adamı 150 200 liradan kurtarır blok onarıcısını denemedim. önceki aracım da radyatörde sızıntı vardı katkıyla önlemiştim ve 10 000 km de kullanmıştım.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar; forumda, bazı sorunları çok sık yaşıyoruz. Örneğin kimi arkadaş arabam yağ yakıyor diyor, kimisi radyatörüm devamlı su eksiltiyor diyor... Daha önceden böyle şeyler kullanıpda faydasını gören veya görmeyen yahutta bir fikri olan yazarsa seviniriz. Bizlerde alır kullanırız.

Son düzenleme:

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla acikcasi ben faydasini gordum

onceden araba yag yakiyordu ve eksiltiyordu dubbelup sanirim ismi buydu bunu kullandim ve simdi hic bi sorun yok bence kullanilmasi gereken bi urun !

demek istedigim insan karni sadece EKMEKLE doyuyormu HAYIR!
ee bu demek oluyorki yan gidalarda almak zorundayiz! EVET
ee arabada oyle benim icin boyle urunler kullanmakta bi sakinca yok! (tabiki bu benim gorusum) !!!!

Son düzenleme:

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
benim arabam devamlı su eksiltiyordu değişmedik hortum kelepçe boru devirdaim radyatör v.s. kalmadı ve hepside kaçırıyordu ; tüm kaçaklar engellendikten sonra tekrar su eksiltmeye devam etti bende silindir kapağından şüphelenerek 4 ytl ye toz şeklinde radyatör tıkayıcı aldım; su eksiltme kesildi; kalörifer de gayet sağlıklı çalışıyordu; kısacası problem kalmadı ; ama uzun vadede zararı varmı bilmiyorum...

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
valla arkadaşlar RESTORE marka motor onarıcı kullanmıştım çok önceden ford tanusumda ve yağ eksiltme egzozdan duman atma kesilmişti hemde 2 yıl kadar banada öneren BMW 2002 si olan bir arkadaşımdı onunda sorunu düzelmişti o üründen geçenlerde opisin marketinde gördüm kısaca çok işe yarıyor şuan da MOTOR SİLK kullanıyorum opelimde ne hararet ne sarsıntı nede eksi 20 - 25 derecede sabah çalışma sıkıntısı en önemlisi yakıtta % 25 kesin tasarruf ama biraz pahalı 75 ytl ama ömrü uzun 100 bin km şiddetle tavsiyemdir 5 depoda kendisini amorti eder ..saygılar..

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu katıkalarda, markanında çok önemi var gibi! Bende alacam, kullanacam arkadaşlar; sızıntı, akıntı yok motor zaten yeni rektefiyeden çıktı ama ileride ne olacağını kimse bilenez... O yüzden alıp şimdiden kullanmayı düşünüyorum bu konuda şunu kullan diyebileceğiniz güvendiğiniz bir marka varmı???

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün direksiyon sorununu hallettim kayışı orjinal değilmiş orjinalini taktık ötme gitti. Benim arabanın motoru yeni rektefiye yaptırılmış yaklaşık 4-5 ay önce benden önceki vatandaş yaptırmış sabahları eksozdan biraz su atıyodu ustaya sordum sıhatli motor az birşey atar dedi ama ayda 1 çay bardağı su eksiltiyordu silindir contasından huylanıyordum 50 ytl ye motor onarıcı yağ ve 15 ytl ye blok onarıcı toz oldım ustaya kattırdım. faydasını görürsem yazarım arkadaşlar, durun bakim ne olacak.

S

Silinen üye 11542

Bilgi Girilmemiş
Eyüp Arkadaş birde motor silk diye bir katkı var onu dene...Kullanan arkadaşlarda hep olumlu bahsetmişler...
Yağ değiştirme zamanı gelince bende deneyecem...!!!!