Pioneer 6000ub montaj problemi

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün teybin montajını yaptım. arac ASTRA G çok zor oldu.
teybin soketi falan direk uyuyor. ama işbitip kızağının üzerinde arkaya yiterken soket,usb girişi ve anten arkada sıkışıyo ve kaçacak yerleri yok. dolaysıyla teyp oturmuyo tam.

bide pioneer anten girişi ile astra nın kablosuna uymuyo.

bide kızak oturmadı tebi sallayınca oynuyo yerinden.

önerileriniz ne olur?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bence çıkar. pioneerlar Astra G'ye yakışmıyor. teybin boşluğunu doldurmuyor bile. kontak uyumu yok direksiyon kumandası yok bilgi ekranı yok. Orjinal Teyb AUX felan dene

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkada teyıbı tutan muhafaza var plastık onu sök nasıl oturuyor teyıb cuk dıye ;)

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracı bilirsiniz 3 indash 1 dvd ve 2 teyp bağladım o yuvaya hiç birinde de problem çıkmadı birazdaha boş yerleri kullanmaya bak kabloları alt tarafa sıkıştır

bu işler zevk işidir pıoneer de ses sistemi olarak fazlasıyla üzerine düşen görevi yapıyor.bence tak derim.kızağa gelince kablolarını topla dediğim gibi boş yerlere sıkıştır kızağı yerleştir elinle bastıyarak kızağı tırnaklarını kaldırki oynamasın.

Son düzenleme:

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler , direksiyon kumanda sistemini cengiz arkadaş çözdü. ve ayrıca elektrik problemide kontak voltajı alan ucu ana elektrik girişiyle birleştrince çözülüyormuş. cengiz söyledi onuda saolsun.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
teşekkürler , direksiyon kumanda sistemini cengiz arkadaş çözdü. ve ayrıca elektrik problemide kontak voltajı alan ucu ana elektrik girişiyle birleştrince çözülüyormuş. cengiz söyledi onuda saolsun.

Çözülmez. Çözülmüyor. O dediğin durumda teyp kontağı pas geçerek aküden direk elektik alıyor. Anahtarı çıkarıyorsun teyp kapanmıyor. ben anhtarı kontağa taktığımda tüm sistemlerin açılmasına kontaktan çıkarınca da kapanmasına alışmışım.

dream014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o vidaları söktüm ama plastik teybin deliğinden sığmıyor. komple göğüsü çıkarmak gerekiyor. onu nasıl sökecez