Philips xenon

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Philips xenon

hayırlı olsun test yapmısınız sıkıntı yoksa sıkıntıda yoktur :). trafıkte her xenonlu rahatsız etmıyor yanı merceksız olanlar ıllakı ısıgı dagıtıyor ama bazı araclar var gercekten goz bozar işte öyle birine bizim komşu şirket arabasıyla patlatmış . aracı hasar olan arkdas heralde xenonlarını çıkarmıştır :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sis olmadan sis farı açanın.....Artık bırakıyorum arkamdaki geçsin peşine bende açıyorum onu takip ediyorum uzun+sis :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün akşam trafikte merceksiz xenon astra j gördüm önce karsimdan geldi sonra u dönüşü yapıp arkamdan geldi ya kaliteli xenon kullanmış ya ayar yaptirmis hiç rahatsız etmiyordu durdurup soracaktım beni solladı bastı gitti.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Dün akşam trafikte merceksiz xenon astra j gördüm önce karsimdan geldi sonra u dönüşü yapıp arkamdan geldi ya kaliteli xenon kullanmış ya ayar yaptirmis hiç rahatsız etmiyordu durdurup soracaktım beni solladı bastı gitti.
o u donuşunun sebebı senı gorup senınle kapışmak ıstemıştır ama sen anlamamışın  :) ben olsam kesın takılrdım sırf o far yuzunden

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
o u donuşunun sebebı senı gorup senınle kapışmak ıstemıştır ama sen anlamamışın  :) ben olsam kesın takılrdım sırf o far yuzunden
ևok sıkışmadığım sürece öyle aksiyonlara girmiyorum ayrıca arkasında Turbo yazıyordu artık kaçlıksa değmez yani bastığıma  general_hoho

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok sıkışmadığım sürece öyle aksiyonlara girmiyorum ayrıca arkasında Turbo yazıyordu artık kaçlıksa değmez yani bastığıma  general_hoho
can sen bu saatlerde arabayı yakamıcakmıydın ona gore akşama fotoları ısterız yakın plandan shark lı olanından  :) gokhan geldımı yanına hem beraber cekersınız fotoları

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemen Turbo yazısı alıp yapıştırıyorum arkaya  :D :)