philips diamond vision h7

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: philips diamond vision h7

crystal vision kullanan yok mu ?  bir de philips blue vision h7 var 4000k bu ürün Trde satılmıyor galiba bulamadım sadece ebayde var , diamond vision 5000k crytal 4300 ve blue 4000k bu konuyu araştırdım bayağı sanırım en iyisi 4300k hem aydınlatma iyi hem de 5000k kadar güzel görünmese de olmasada beyaz ışık verıyor

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler hafta sonu phılıps orjinal xenon kit için aksarayın alıtını üstüne getirdim fakat yok phılıpsin
ürettiği 2-3 marka vardı onlarıda ben istemedim sonunda bayisi olan bir yer buldum sipariş edip kaporasını verdim
hafta sonu gelecek inşallah ordada h7 phlıps  gözüme çarptı yanılmıyorsam 70-75 gibi fiyat verdi
bilginiz olsun fiyat konusunda xenonu almaya gidince 1 takım bende alıcam isteyen arkadaşlara irtibat tel verebilirim
hatta alıp kendisine gönderebilirim  ;)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

nihat link' Alıntı:
Beyler hafta sonu phılıps orjinal xenon kit için aksarayın alıtını üstüne getirdim fakat yok phılıpsin
ürettiği 2-3 marka vardı onlarıda ben istemedim sonunda bayisi olan bir yer buldum sipariş edip kaporasını verdim
hafta sonu gelecek inşallah ordada h7 phlıps  gözüme çarptı yanılmıyorsam 70-75 gibi fiyat verdi
bilginiz olsun fiyat konusunda xenonu almaya gidince 1 takım bende alıcam isteyen arkadaşlara irtibat tel verebilirim
hatta alıp kendisine gönderebilirim  ;)

Xenon mercek işini nasıl çözdünüz? Philips arıza ışığı yakıyor ben Ankara'da denedim haberiniz olsun.

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sislere takıcam sıkıntı olmayacanı söyledi ustam
Olursa eğer ustam beni tanır sıkıntı yaratırım ona  :)
Takınca bilgi veririm  ;)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Xenon iyi guzelde merceksiz olunca resmen kör ediyor karsi tarafi ve diger tarafin kulaginda da cinlama yapior.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

nihat link' Alıntı:
ben sislere takıcam sıkıntı olmayacanı söyledi ustam
Olursa eğer ustam beni tanır sıkıntı yaratırım ona   :)
Takınca bilgi veririm  ;)

Umarım olmaz ama astranın elektrik sisteminin dışarıdan müdahaleye toleransı çok düşük. Ben far içine hella mercek takıp xenon takacaktım ama philips dahil arıza yaktırmayan kite rastlamadım.

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim  ;)
Aslında yapacağım uygulama yada projem çok farklı araç üzerinde bir şey yapacaksam
olmadığı taktirde 2-3 planları yapmak hep prensibimdir eğer arıza ışığı yakarsa inşallah yakmaz
en kötüsünü düşünerek aküden ekstıradan elektrik tesisatı çekip içerken ayrı bir düğmeyle
o sisleri yakmak istiyorum aracım makyajlı kasa olduğundan yuvarlak sis lambaları mevcut
bunların önüne sarı far kaplamada yaparsam eğer sisli havada bana ekstra bir görüntü sağlıcanı düşünüyorum
şehirler arası yollarda sise çok yakaldığımdan böyle bir proje üretim tabi bu arada şununu planlıyorum kedi gözlerine led uygulaması yaptırdım
icap ederse bunlarıda içerden ayrı düğmeyle sis lambası olarak kullanmakta var