Philips CCR 600 & PhilipsCDC3 CD Changer

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yurtdışından Philips ccr 600 kasetçalar ve cdc3 dörtlü cd changer aldım kullanma kılavuzu passkart kablo hatta torpido gözüne monte etmek için changer kızağı bile var. henüz elime ulaşmadı ama bilen ve kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum. bu mdelin genel kronik sorunları var mıdır? kullananlar memnun mudur? 360 ytl ödedim aceba fazla mı? gerçi takip ediyorum ortalama bu civarda gidiyor ebayda. 2002 odel zafiradan çıkmış.

Ekli dosyalar

• 91ba_1.jpg
    91ba_1.jpg
    14.8 KB · Görüntüleme: 211

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım benim aracın üzerinde standart var bu set (ccr600 +cdc). Cd çaların direksiyondan kontrol edilmesi süper bişey. Ayrıca orjinal cd de hiçbi sorun yaşamazsın. Arabanın sarsıntısıyla cd asla duraklamıyo ve atlama yapmıyo.:good:

Enbüyük kronik sorunu çekme cd'lerde okuma hatası vermesi. Bunun çözümü için mutlaka kaliteli cd kullan, tekrar yazılabilir cdleri okutamadım belki bir yolu vardır. CD kopyalarken mutlaka kopyalama sonunda Cd sonlama yaptır...

Benden bukadar Ancak forumu araştırırsan bu cd çalarla başı dertte olan biçok arkadaş olduğunu göreceksin:help:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
peki bu changer küllüğün üzerindeki boşluğa monte edilebilir mi? 2000 model astra cd benim arabam da

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küllüğün üzerindeki boşluğa sığmayabilir ama bu bilgi kesin değil.:eek: Cd changer sanki birazdaha kalın gibi....

Orjinalinde bile torpido gözünde. Ama Changer geldiğinde ön konsolu mutlaka dene oraya sığarsa çok güzel olur...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
küllüğün üzerindeki boşluğa sığmayabilir ama bu bilgi kesin değil.:eek: Cd changer sanki birazdaha kalın gibi....

Orjinalinde bile torpido gözünde. Ama Changer geldiğinde ön konsolu mutlaka dene oraya sığarsa çok güzel olur...
evet kesinlikle katılıyorum çok müthiş bir karizma çıkar ortaya

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd changer ön görüntüsü çok hoş bişey değil ama.bide kasetli bir sistem

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd changer fikri dün aklıma geldi :) vdo 1100 baktım bnde ama hiç bulamadım

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
cd changer ön görüntüsü çok hoş bişey değil ama.bide kasetli bir sistem
2004 öncesi opel teyplerin öne çıkan özelliği sadelikltir. bence sade oluşundan dolayı da çok güzel görünüyor. Bunlara hangi teybi takarsanız takın, orjinali kadar şık durmaz. Ayrıca kasetli olması da artı bir özellik. Tabi görüşlerinize de sonsuz saygım var. Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta.:good:

hyatt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu teybin hız azalınca ses düzeyini azaltma özeeliği var mı bende 2001 elegance de du sitem var ancak b u ses azaltma olayını 1 türlü gerçekleştiremedim biraz cd calarken yapıyooo gibi ancak bir bmw da gördüm olay mütiş