Peugeot 308 1.6 thp-honda civic elegance yardim

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motorundan dolayi peugeot. motor bmw ve peugeot ortak yapimi. daha baska bisey yazmama gerek yok heralde ;) civic 125 bg ama hic 125 bg gibi gitmiyo. ama peugeot 1.6 thp ile yolda denk geldim ve iyi gidiyo...

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw motoru yer bitirir adeta bu nedenle kaç kere bmw almaya niyetlendiysem de vazgeçtim bmw ye 150.000 km den sonra binilmez motor ömrü kısadır

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
308 in dizelini almadıktan sonra o da hondanın dizeli olmadığı için söylüyorum hondanın yanına gelemez o araba

grand58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot 308 1.6 hdi 110 hp maksımum tork 240/1750 bu özellıktekını al hem az yakar hemde motor gucu yonuyle mukkemmel sana istediğin özellikleri verir.

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben ayrıca bi civic kullanıcısı olarak size bir ip ucu vermek istiyorum civicler makyajlandı ve beyindeki yeni yazılımla artık 125bg ri fazlasıyla hissedebiliyorsunuz servize gidiyorsunuz ustaya derdinizi anlatıyorsunuz o size ecudan yeni yazılımı yüklüyor o zaman bi 308 arayın ve deneyin civicden şaşmayın zaten arka koltukdaki orta kısımda o bombe olmaması büyük bi rahatlık konfor ayrıca faklı bi stili var aracın

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dün ankamall de pejo araçların testi vardı 308 i denedim aracı benzinli zannettim daha sonra yanımda eşlik eden yetkili dizel olduğunu söyledi .yani hiç motor sesi yok iç mekan geniş bi fren var dokunmatik diyolar hafif bi bastım zank diye durdu ben beğendim .ama uzun vadede neler getirir bilemem.

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun vadede neler götürür desek daha mantıklı olmazmı honda hayat onda

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben ayrıca bi civic kullanıcısı olarak size bir ip ucu vermek istiyorum civicler makyajlandı ve beyindeki yeni yazılımla artık 125bg ri fazlasıyla hissedebiliyorsunuz servize gidiyorsunuz ustaya derdinizi anlatıyorsunuz o size ecudan yeni yazılımı yüklüyor o zaman bi 308 arayın ve deneyin civicden şaşmayın zaten arka koltukdaki orta kısımda o bombe olmaması büyük bi rahatlık konfor ayrıca faklı bi stili var aracın

Bundan haberim yoktu. Servise gidip yazılımı güncelleyelim bakalım. Teşekkürler

astra h hb elegance 09 16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar içine astra sedan cosmo veya hb cosmo yu neden eklemiyorsun 308 de civicde güzel bunların içinden civic honda piyasada pugdan daha değerli satarken hiç zorlanmadan satarsın