Perte Çıkan Aracımın Resimleri

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
arkadaşlar öncelikle çok teşekkür ederim herkezden allah razı olsun

şimdi arkadaşım tamam şerefsiz demem lazım ama düşündüğüm gibi alkollü çıktı bugün raporunu aldım %189 alkollü çıktı kaskodanda para alamıyorum üstelik cezalar vb şeyleride ödeyeceğim.. ödeme durumunda olduğunuda zannetmiyorum ondan sinirimden ne diyeceğimi bilmiyorum şerefsiz ne şerefsiz emanet araba tamam aldın gezion bişi demedim bide üstüne üstlük bide içiyorsun direksiyon başında hız yapıyorsun ve sonuççç bu şerefsizlikten başka bişey değilde nedir açıklarmısınız

+1903

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Öncelikle Çok teşekkür ederim Herkezden Allah Razı olsun

Şimdi Arkadaşım Tamam şerefsiz demem lazım ama düşündüğüm gibi alkollü çıktı Bugün raporunu aldım %189 alkollü çıktı kaskodanda para alamıyorum üstelik cezalar vb şeyleride ödeyeceğim.. ödeme durumunda olduğunuda zannetmiyorum ondan sinirimden ne diyeceğimi bilmiyorum şerefsiz ne şerefsiz emanet araba tamam aldın gezion bişi demedim bide üstüne üstlük bide içiyorsun direksiyon başında hız yapıyorsun ve sonuççç bu şerefsizlikten başka bişey değilde nedir açıklarmısınız
geçmiş olsun abicim yapçak birşey yok arkadaşın çok büyük hata yapmış arabanı pertçilere sat bence zararın neresinden dönsen kardır

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. Hepimize ders olsun emanet araba vermemek lazım. Beterin beteri var Allahdan başka birine zarar vermemiş

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Geçmiş olsun, emaneti bu halde bulmak son derece şok edici. Zor bi durum, inşallah satıp zararın çoğunu karşılarsınız.

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çok kötü bir birşey allah kimsenini başına vermesin sen için en uygunu neyse onu yaparsın kaskoskon varmı bilmiyorum yoksa gerçekten üzüldüm geçmiş olsun

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanların emekleri bir şise ugruna gidiyor yazık günah yaa Allah daha iyileriin nasip etsin artık

zaferege

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastra.org
Geçmiş olsun üstad. Bence şükretmelisiniz çünkü sizin canınıza bir şey olmamış. İnşallah emanet verdiğiniz kişiye de bir şey olmamıştır.