Patlak Kolon, subwoofer tamiri

cradances

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 97 model vectra 2.5 CDX aracımı aldığımda ön kolon patlaktı cırr cırr uyuz ediyordu beni. Profesyonel elektronik tesisat yapan arkadaşımı aradım önlere güzel kolon döşemek için, bana dediki şuan bir subwoofer tamir ediyorum gel seninkini de hemen tamir edelim orjinalini bozma. gittim hemen olay çok basit kendim yaptım. alacaksın yapıştırıcıyı bir güzel yedireceksin parmağınla yırtık yere 1 gün kurumasını bekliceksin devam. En iyi ve sağlam Bali ile oluyor ama ben balinin sonuna yetiştim bitmişti pelikan marka yapıştırıcı da iş görüyor.

Malzemeler:
Bali tarzı yumuşak yapıştırıcı.

unV0Au.jpg

hCFPQz.jpg

ZrZif4.jpg

Son düzenleme:

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Resimler açılmıyor.

Şunu ekleyeyim bir de, ben de orjinalciyimdir. Ancak Vectra B lerin orjinal hoparlörleri çok başarısız. Hem tizler, hem de wooferlar.

50-60 liraya alacağınız Alpine, Pionner'in en alt seviye hoparlörleri bile başka hiçbir müdahale olmadan çok daha iyi sonuç veriyor.

cradances

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam arkadaşın astra sının kapılarını sökmüştük kolon değişimi için tozluklarını iyi takamadığı için kapı içi leş ve camı da çalışmamaya başladı. bi yeri yaparken bi yer gitti. kısadan çözüm isterseniz yapıştırıcı gayet iyi sağlam iş görüyor şu an gümbür gümbür. zaten çöpe atılcak denemekte fayda var deyip denemek gerek. sonuç gayet olumlu. saygılar.