Paspas tercihi

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ynt: Paspas tercihi

Bu paspaslar gerçekten güzelmiş. Fiyatı da inmiş. Ben de almayı düşünüyorum. Bu anket muhabbetinden 5 tl lik paspası kullanıyorum. Nefret ediyorum o paspasdan. İğrenç. Ayağıma takılıyor falan.

Bunun bu şöfor tarafındaki metal korumalığı da yeni eklemişler. Güzel düşünülmüş. Orjinal paspasları da havuz şeklinde yapsalar aslında....

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ben hala orjinal paspasları kullanıyorum, yağmur, çamur, sıcak soğuk basıyorum üstlerine acımadan. :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Halı paspaslar kışın berbat olup gidiyor ikinci kış ağzı burnu kayıyor bendekiler. Bir de ıslanınca koku yapması var. Ben orijinal paspası 120 TL ye aldım servisten. Koku yapmadığı gibi (lastik kokusu) birebir uyuyor ve sabitleme çıtçıtları ile de kayma yapmayıp güvenli. opelgm sitesinde varsa orada daha hesaplı olabilir. Orijinali tavsiye ederim.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
Halı paspaslar kışın berbat olup gidiyor ikinci kış ağzı burnu kayıyor bendekiler. Bir de ıslanınca koku yapması var. Ben orijinal paspası 120 TL ye aldım servisten. Koku yapmadığı gibi (lastik kokusu) birebir uyuyor ve sabitleme çıtçıtları ile de kayma yapmayıp güvenli. opelgm sitesinde varsa orada daha hesaplı olabilir. Orijinali tavsiye ederim.

Orjinali geçen aylarda kışa hazırlık kampanyası ile 79 tl ye indirmişlerdi. Ben sormuştum servise bu kampanyaya katılmadıklarını ellerinde zaten kalmadığını falan söylemişlerdi. Aslında iyi fiyatmış 79 tl.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ben hala orjinal paspasları kullanıyorum, yağmur, çamur, sıcak soğuk basıyorum üstlerine acımadan. :)

Hocam en iyisini siz yapıyorsunuz. Bu da şuna benzedi sizin tespitiniz vardı hani... Kendisi şikayet etmez eden biri olunca tebrik eder gazı verir. Kendisi basmaz paspasa basanlara da yürü be gocum benim tarzı cümleler kurar...

Ama benim halı paspaslara kışın basmamamın nedeni aslında paspasa kıyamadığımdan dolayı değil... Ben de sizin gibi inat edip bu kış kullanacaktım halı paspası. Ta ki 15 gün yağmurlu havada kullandım. Kayınpeder şehirdışından geldiğinde onu almaya gittiğim "Oğlum bu arabada eşşek ölüsü gibi bir koku var, sen duymuyormusun" dediğinde farkettim ki hakkikaten kötü kokuyor... O gün karar vermiştim. Yoksa halı bas geç...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

kaanrevan link' Alıntı:
Hocam en iyisini siz yapıyorsunuz. Bu da şuna benzedi sizin tespitiniz vardı hani... Kendisi şikayet etmez eden biri olunca tebrik eder gazı verir. Kendisi basmaz paspasa basanlara da yürü be gocum benim tarzı cümleler kurar...

Ama benim halı paspaslara kışın basmamamın nedeni aslında paspasa kıyamadığımdan dolayı değil... Ben de sizin gibi inat edip bu kış kullanacaktım halı paspası. Ta ki 15 gün yağmurlu havada kullandım. Kayınpeder şehirdışından geldiğinde onu almaya gittiğim "Oğlum bu arabada eşşek ölüsü gibi bir koku var, sen duymuyormusun" dediğinde farkettim ki hakkikaten kötü kokuyor... O gün karar vermiştim. Yoksa halı bas geç...

Aslında sanırım benim paspaslarla ilişkimi Active Select belirliyor, sayesinde arabaya bindiğimden çok park halinde yatırdığım için kokmaya korkuyor olabilir araba. (Ulan zaten az kullanılıyorum kokarsam hiç binmez çürür kalırım burda) gibi şeyler düşünüyor olabilir. (:)

Onun haricinde paspasları kirli gördüğümde havalandırıp birbirleriyle tokuşturuyorum temizlemek namına, belki aptallaşan koku molekülleri halıya tutanamayıp etrafa düşüyor olabilirler. (:)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
60 tlye nerden aldiniz ben gecen sordum servise 170 dediler

Aydın surtaş bayiinden almıştım. Şayet kampanya dahilindeyse bılemıyorum. Sorabılırsınız.

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
60 tlye nerden aldiniz ben gecen sordum servise 170 dediler

170 liraya evi halıflex le kaplatırım ben...

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de orjinal paspasları kullanıyorum sürekli.Arkadaşlar kokmamasını istiyorsanız üşenmeden bakımını yapacaksınız. Ben 4 günde bir eve çıkarır silerim. Üstüne de bu doldurma parfümcülerden aldığım chocalate-vanilya kokusunu sıkıyorum. Her giren arabayı yemek istiyor tabir-i caizse. Tavsiye ederim.