Paspas altı döşemelere bira döküldü acil yardımlarınızı bekliyorum

cekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta halı yıkama makınası bulabılırsen eger onla vakumlu cek en garantısı camlarıda hafıf acık bırak gecelerıde kosla oxı de cok mantıklı bıde aspırın dıye bı urun var bım a101 de felan ondan dene derım o temızler kokuyuda alır..

sağol abicim koku yarına kadar geçmezse dediğini yapıcam

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yarını bekleme derım ama koku dahada sınmesın ıcıne.. detaylı ıc temızlıktede farklı bısey yapmıcaklar sonucta onlarda sılcek..
elınden gelıyosa taban dosemesını sok yıka derım en garantı yol bu ben sökmuüstum araca kustular sıl sıl ıcım rahat etmedı söktum komple yıkadım cok zor bısey degıl sökmekte

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bira kokusu geçer, sadece havalandır ve ıslak mendille iyice silersen çıkar koku, yalnız ıslak mendille iyice köpürtene kadar silmen gerek, gelelim diğer ve gereksiz konuya, arkadaşımız sadece bira ve kokudan şikayetçi ama herkes yok karşıyım, onaylamıyorum falan filan, ne gereği var, sadece konu alkol olduğu için nedense ilgili ilgisiz herkes hassaslaşıp akıl vermeye kalkıyo, bu yaşa gelmiş bir insanı gereksiz mesajlarla sıkmayın diyorum, sonuçta alkollü direksiyona oturmanın bedeli ağır olur ve arkadaşımızda bunun farkındadır zaten,,, bu arada benim bu yazdıklarıma cevap yazacak arkadaşlar özelden yazarsa daha rahat cevap verebilirim, siteye sık girmiyorum bu aralar ve takip edemiyorum, ardından bak gördünmü neler yazdım adam cevap bile veremedi oluyor....

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her gün haberlerde 9 takla atmış arabaların içinden veya kafa kafaya çarpışıp karşısındaki aileden 4-5 can alan adamın arabasının içinden çıkan bira şişelerini görünce haliyle insanlar tepki gösterebiliyor ki bu normaldir... böyle bir konu açılıyorsa gelecek cevaplara da tahammüllü olmak gerekiyor ki arkadaş da hatasını kabul etti zaten bir daha yapmayacağını söyledi... çok şükür ne kendine ne de başkasına zarar vermedi bu kararından önce...

cekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yarını bekleme derım ama koku dahada sınmesın ıcıne.. detaylı ıc temızlıktede farklı bısey yapmıcaklar sonucta onlarda sılcek..
elınden gelıyosa taban dosemesını sok yıka derım en garantı yol bu ben sökmuüstum araca kustular sıl sıl ıcım rahat etmedı söktum komple yıkadım cok zor bısey degıl sökmekte

taban döşemesini nasıl sökebilirim ? aracım 2007 model new corsa

cekocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bira kokusu geçer, sadece havalandır ve ıslak mendille iyice silersen çıkar koku, yalnız ıslak mendille iyice köpürtene kadar silmen gerek, gelelim diğer ve gereksiz konuya, arkadaşımız sadece bira ve kokudan şikayetçi ama herkes yok karşıyım, onaylamıyorum falan filan, ne gereği var, sadece konu alkol olduğu için nedense ilgili ilgisiz herkes hassaslaşıp akıl vermeye kalkıyo, bu yaşa gelmiş bir insanı gereksiz mesajlarla sıkmayın diyorum, sonuçta alkollü direksiyona oturmanın bedeli ağır olur ve arkadaşımızda bunun farkındadır zaten,,, bu arada benim bu yazdıklarıma cevap yazacak arkadaşlar özelden yazarsa daha rahat cevap verebilirim, siteye sık girmiyorum bu aralar ve takip edemiyorum, ardından bak gördünmü neler yazdım adam cevap bile veremedi oluyor....

teşekkür ederim abim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben evdeki duvardan duvara halıya döktüm koslayla yıkadım fakat havalar sıcak olmadığından rutubet kokusu yaptı yıkadıktan sonra mutlaka güneşli yerlere park et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Alkollü araç kullanmayı sevmeyen, alkolün iyi bir şey olduğunu savunmayan bir kişi olarak; kaza yapan sürücülerin büyük bir çoğunluğu alkol aldıkları için kaza yapmıyorlar, dikkatsiz, acemi veya çok bilmiş oldukları için kaza yapıyorlar. Hepimiz gençlik yıllarımızda (hatta halen) hatalar yapmadık mı? Hiç mi hız sınırlarını aşmadık, herhangi bir şekilde hiç mi kırmızıda geçmedik, kaçımız yaya geçitlerinde durarak yayalara yol veriyoruz. Hata yapanları uyarmak hepimizin görevidir, gereken uyarıları yapalım ama yargısız infaz yapmayalım.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu ucmus olabilir ama soylemeden edemem.alkol refleksleri ciddi anlamda cokertir kazaya davetiye cikartir kim ne desin.konuyu acan arkadasimizi anlayanlar kadar tepki verenler de kat be kat haklidir saygi duyulmali.mumkunse konu kilitlenmeli

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi