Park Sensörü&Geri Görüş Kamerası

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merha

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Şampiyon oto burda da var ama A101’de 50 liraya satılan sensörü 250 liraya benim için takabileceklerini söylediler tanıdık fiyatıymış, dedim yabancı olsam kasko parasına takacaksınız demek ki :) taktırmadım. O bahsettiğiniz siyah kısma taktırmıştım, ama verimsiz oluyor orası. Arkadan çarptılar geçen ay, mecburen tampon değişti serviste. Şimdi tertemiz tampon var, ne yapsam diye düşünüyorum kararsızım. Sizin şehir neresi, görüntü gönderebilir misiniz 180 lira dediğiniz sensörden? A101’de 130a satılan dikiz aynalı sensörden bahsetmiyorsunuzdur umarım :)
Adıyaman, geçen ay Malatya'dan aracı sıfır aldıgimda bana 180 liraya takmıştı Şampiyon. Bilgilerinizde Malatya görünce söyledim.

• Beğen
Tepkiler: xxmertxx

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba kardeşim, cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ben pek sensörüne ihtiyaç duyuyorum açıkçası, kendimi daha rahat hissediyorum sensör olunca. Küçük arabaya alışmıştım, sedana geçince fazlasıyla ihtiyaç duyuyorum sensöre. Bende multimedya isterim ama fiyat olarak 1.500den aşağı olan yok, hadi diyelim aldık tamam bu defa da uyumlunolavak mı donacak mı vs gibi bir sürü soru işaretim var. Varsa bildiğin temiz ve sorunsuz marka, söyle inceleyim kardeşim.

Ben geçen sene 1250 tl ye newfron aldım hiç duymamıştım alırken ama sorun yaşamadım
sıkıntısız çalışıyor 150 tl montaj ücreti cok kurcaladım her seyinide biliyorum yardımcı olurum taktıran arkadaslara
http://harward.com.tr/product/1691/nf-oaj elbet videolarıda vardır.