Park Sensörü&Geri Görüş Kamerası

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Aracım 2016 astra edition plus Neptün mavi. Park sensörü taktırmak istiyorum. Araç rengiyle aynı olmasını istiyorum. Boyanabilir park sensörü için önerilerinizi rica ediyorum, veya geri görüş kameralı ekran taktırmak daha mı mantıklı? Geri görüş kamerası takıldığında park sensörü gibi uyarı sinyalleri oluyor mu, bilgi anlamında desteklerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et

Ekli dosyalar

• 20190325_071756.jpg
    20190325_071756.jpg
    295.1 KB · Görüntüleme: 172

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi park sensörü filan uğraşma tamponları deldirme
Al bir multimedya rahat et kamera işini cok rahat görür
Park sensörlü arabam hiç olmadı yokluğunuda hissetmedim.

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park sensörünü zaten tamponun alt kısmındaki siyah kısıma taktıkları için boyamaya gerek yok. Aracı Şampiyon otodan aldım, bana 180liraya ekranlı bir park sensörü taktılar, tavisye ederim. Bu arada bende navigasyon taktırmayı düşünüyorum, bir yer bulursanız, fiyat vs gibi paylaşırsanız sevinirim. Ben ikisinin de olması taraftarıyım.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektromanyetik park sensörü tavsiye ederim ilk defa takılacak ise. Tampon delinmiyor. Araca uygun renkteki sensörler AliExpress de mevcut. Son söylediğim ultrasonik yani tamponun delinerek takıldığı sensörler için.

Son düzenleme:

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
A101 e 28 inde aynali geri gorus,kamerasi ve park sensoru geliyo fiyati uygun kalite ideal bi goz atin derim. aynali geri gorusun takilmis videosu
Görüntüleme: https://youtu.be/0Bx1xu_W-o0
Merhaba. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. O bahsettiğiniz dikiz aynalı sensörden aldım ama berbat, Filiz’den arkayı göremiyorsun öyle karanlık yapmışlar, kamera desen kocaman dikiş içinde küçücük bir alana yerleştirilmiş, bide o küçücük alana ön kamera görüntüsünü de sığdırmışlar. Yarın iade edecem A101e bunu, normal park sensörü aldım en temizi. Ama hala kararsızım

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi park sensörü filan uğraşma tamponları deldirme
Al bir multimedya rahat et kamera işini cok rahat görür
Park sensörlü arabam hiç olmadı yokluğunuda hissetmedim.
Merhaba kardeşim, cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ben pek sensörüne ihtiyaç duyuyorum açıkçası, kendimi daha rahat hissediyorum sensör olunca. Küçük arabaya alışmıştım, sedana geçince fazlasıyla ihtiyaç duyuyorum sensöre. Bende multimedya isterim ama fiyat olarak 1.500den aşağı olan yok, hadi diyelim aldık tamam bu defa da uyumlunolavak mı donacak mı vs gibi bir sürü soru işaretim var. Varsa bildiğin temiz ve sorunsuz marka, söyle inceleyim kardeşim.

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektromanyetik park sensörü tavsiye ederim ilk defa takılacak ise. Tampon delinmiyor. Araca uygun renkteki sensörler AliExpress de mevcut. Son söylediğim ultrasonik yani tamponun delinerek takıldığı sensörler için.
Merhaba. Cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bahsettiğiniz sensörden hiç haberim yok desem :) incelemem için video ya da link verebilirseniz sevinirim.

xxmertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merha
Park sensörünü zaten tamponun alt kısmındaki siyah kısıma taktıkları için boyamaya gerek yok. Aracı Şampiyon otodan aldım, bana 180liraya ekranlı bir park sensörü taktılar, tavisye ederim. Bu arada bende navigasyon taktırmayı düşünüyorum, bir yer bulursanız, fiyat vs gibi paylaşırsanız sevinirim. Ben ikisinin de olması taraftarıyım.
Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Şampiyon oto burda da var ama A101’de 50 liraya satılan sensörü 250 liraya benim için takabileceklerini söylediler tanıdık fiyatıymış, dedim yabancı olsam kasko parasına takacaksınız demek ki :) taktırmadım. O bahsettiğiniz siyah kısma taktırmıştım, ama verimsiz oluyor orası. Arkadan çarptılar geçen ay, mecburen tampon değişti serviste. Şimdi tertemiz tampon var, ne yapsam diye düşünüyorum kararsızım. Sizin şehir neresi, görüntü gönderebilir misiniz 180 lira dediğiniz sensörden? A101’de 130a satılan dikiz aynalı sensörden bahsetmiyorsunuzdur umarım :)

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Dikiz aynali sensor dediginizde sensor yok ger gorus,kamerasi var ayrica kucik dediginiz ekranda geri vitese takinca geri kamera o icindeki kamerada tam ekran oluyo ha siz yolda iderken arkayi izliyorsaniz onu bilemem park etmek icin gayet yeterli bana,gore

Ekli dosyalar

• IMG-20190129-WA0034.jpg
    IMG-20190129-WA0034.jpg
    111.1 KB · Görüntüleme: 376
  • IMG-20190129-WA0036.jpg
    IMG-20190129-WA0036.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 361
  • IMG-20190129-WA0040.jpg
    IMG-20190129-WA0040.jpg
    67.4 KB · Görüntüleme: 974