Park Lambası

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park lambasının yandığını göstergelerden değil de sol taraftaki düğmenin konumundan anlayabiliyoruz değil mi?Park lambası yanarken göstergedeki işaret far işareti oluyor.Keşke ayrıca park lambası sembolü olsaydı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Park Lambası

düğmeden nasıl anlıyoruz bilmiyorum ama far auto dayken her zaman yanıyor

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Park lambasının yandığını göstergelerden değil de sol taraftaki düğmenin konumundan anlayabiliyoruz değil mi?Park lambası yanarken göstergedeki işaret far işareti oluyor.Keşke ayrıca park lambası sembolü olsaydı.

Evet park lambaları ve kısa huzmeli farlar aynı işaretle gösteriliyor gösterge ekranında, sonuçta kapalı duruma getirmediğiniz her an zaten parklar açık, kısalar açılınca da ayrı bir uyaran yok göstergelerde.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 araçlarda bahsettiğiniz simge mevcuttu yanıomıyorsam tartışmıştık forumda daha önce
sonradan bu simge kaldırılmıştı

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet benim aracta ikisi için farklı göstergeler mevcut. 2011 den sonra tek işaret kullanılmaya başlanmış

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
evet benim aracta ikisi için farklı göstergeler mevcut. 2011 den sonra tek işaret kullanılmaya başlanmış

Nasıl farklı iki işaret mevcut acaba, resmi var mı? Merak ettim, daha mı güzel duruyordu diye. :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
2010 araçlarda bahsettiğiniz simge mevcuttu yanıomıyorsam tartışmıştık forumda daha önce
sonradan bu simge kaldırılmıştı
Hocam benim aracım da 2010 model.Ben ikinci sahibiyim.Trafiğe de 2010 Mart ayında çıkmış ve park ile kısa huzmeli far göstergesi aynı.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=dinojasie link=topic=2787.msg59526#msg59526 date=1321989175]

Nasıl farklı iki işaret mevcut acaba, resmi var mı? Merak ettim, daha mı güzel duruyordu diye. :)
[/quote]
GNSpower link' Alıntı:
[quote author=dinojasie link=topic=2787.msg59526#msg59526 date=1321989175]

[/quote]
Evet ya.Resmini istiyoruz.Ben de merak ettim bak şimdi.Ne renk yanıyor bu?Dışardaki park lambasını rengiyle aynı mı? :)

zeitgeist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gunduz estetik gorunus acisindan da guzel oldugu icin sadece parklarin yanmasini istiyorum ama autodayken bazen kisalarida aciyor hava biraz bulutluysa bende manuel olarak parklari aciyorum dediginiz gibi kontrol etmek icin yandaki kontrollere bakmak gerekiyor