Param birikti:)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim arkadaşlarım konunun doğru yeri burası mı tam bilemediğimden bodykit bölümüne yazmak istedim. En sonunda baya bir para biriktirdim ve bodykit(difrüzör çok önemli) yay egzoz ve artarsa bi-xeonon far yapcam. Lakin Ankara'da bu işleri adam akıllı yapan nereler yapıyor bilmiyorum. Eğer bilen duyan bana yardımcı olmak isteyen varsa teklif görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Param birikti:)

karlıkcı halil var bildiğim ama ankaralı arkadaşlar daha iyi bilirler netten araştırabilirsin karlıkcı halili

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Param birikti:)

Egzozuda bir bulsam tam olcak:)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Param birikti:)

eksoz sadece uçmu yoksa komplemi arıyorsun uç derkende iki tarafta aktif olsun ama yoksa görüntü için takıldığında birinin içi kararıyor diğeri normal kalıyor soğuk havada ışıkta dururken birinden buhar çıkıyor diğerinden çıkmıyor pek iyi bir görüntü olmuyor,,,,

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Param birikti:)

REİS38 link' Alıntı:
eksoz sadece uçmu yoksa komplemi arıyorsun uç derkende iki tarafta aktif olsun ama yoksa görüntü için takıldığında birinin içi kararıyor diğeri normal kalıyor soğuk havada ışıkta dururken birinden buhar çıkıyor diğerinden çıkmıyor pek iyi bir görüntü olmuyor,,,,
Aslinda biraz tok bi ses istiyorm ama bir tarafdan da cift egzoz yapiyim ikiside aktif olsun istiyorm. Sizin oneriniz nedir?