Para Cezası !?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her sene vergın odenıyo sıgortan yaptırılıyo vızen yaptırılıyo sen bı tek araca bınıyosun o :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Mert..Ben diyorum 130-140 hp den sonrası pek gerekli değil diye :) ben de 77 ile yemiştim düşün..Bu sıralar cihazlarda bir problem var..Anonymous ya da Titan Rain hacker grupları akşam gezmesi mi yapıyorlar nedir :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu devlet nasıl yönetiliyor, muhasebe kayıtları nasıl tutuluyor anlamış değilim. Herşeyimiz bir acayip. 9-10 sene kadar evvel abim Erzincan'da radar cezası yemiş. İşin ilginç yanı biz ailecek yıllardır Ankara'da ikamet ettik ve hayatımız boyunca Kırşehir'den daha öteye gitmedik. Doğal olarak anında itiraz edildi. Abimin o zamanki arabası beyaz renkli Renault Flashtı. Ceza tutanağı ve belgeler incelenmiş, plaka aynı olmasına karşılık radara giren araç siyah renkli bir jeep çıkmış. O kadar bariz delile rağmen ceza iptal edilmemiş ve mahkemeye başvurması söylenmiş. Abim aracını muayene ettirip tatile çıkacağı için cezayı ödeyerek aracının muayenesini yaptırdı, izin dönüşü siniri geçtiği için ve iş yerinden izin alması zor olduğundan cezayı sineye çekti. İşin komik yanı bütün görevliler aradaki tezatı gördükleri halde "bizim elimizden bir şey gelmez, mahkemeye git hakkını ara" diyerek işin içinden sıyrılmaları.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Mert..Ben diyorum 130-140 hp den sonrası pek gerekli değil diye :) ben de 77 ile yemiştim düşün..Bu sıralar cihazlarda bir problem var..Anonymous ya da Titan Rain hacker grupları akşam gezmesi mi yapıyorlar nedir :D

Türkiyede kullanılan radarlar 200km üzerini algılayamıyormuş serdar, 170 ile giderken 135km kaydıyla ceza kesilen bir abimizden alıntıdır, polis ağzından kaçırmış, az daha hızlı gitseydin radar algılayamazdı gafını :)

Öte yandan savaş abi haklı, hiçbirşey usulünde uygulanmıyor, bir avukat da polis sizi durdurup makbuz kesmedikçe ödemeyin ve karara itiraz edin gibisinden bişeyler diyordu. İnsanımız kolpa malesef.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seyyar ve durağan radarlardan nefret ediyorum ! ...

Amaç üzüm toplamak değil bağcıyı dövmek aslında

geçmiş olsun

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mert sen onu bunun sallada bence o yemedım dedıgın cezaları arastır bak nerde yenmıs cezalar elden hemen odenmıs onlara bak derım...

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiyede kullanılan radarlar 200km üzerini algılayamıyormuş serdar, 170 ile giderken 135km kaydıyla ceza kesilen bir abimizden alıntıdır, polis ağzından kaçırmış, az daha hızlı gitseydin radar algılayamazdı gafını :)

Öte yandan savaş abi haklı, hiçbirşey usulünde uygulanmıyor, bir avukat da polis sizi durdurup makbuz kesmedikçe ödemeyin ve karara itiraz edin gibisinden bişeyler diyordu. İnsanımız kolpa malesef.

İşte buna inanırım. Geçen yıl araç daha 3 aylıkken İstanbula giderken gerede yeniçağ arasında deneme amaçlı bastım. Radarı gördüğümde İbre 200 dü. Bir yıldan fazla oldu hala ceza gelmedi.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim ailesi olarak eds 'ye en hızlı girme yarışması yapsak nasıl olur acaba :D NFS oyunundaki gibi

Evine en kabarık ceza kağıdı gelen birinci olur :D :maden:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim ailesi olarak eds 'ye en hızlı girme yarışması yapsak nasıl olur acaba :D NFS oyunundaki gibi

Evine en kabarık ceza kağıdı gelen birinci olur :D :maden:
Hızınız 207 lütfen yavaşlayınız :D hatta makina daha bir samimi moda girer, "ölüme mi gidiyon ülen?!! "