P0171 Sistem bir fakir hatası

masmawi83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAP sensörünü değiştireceğim arkadaşlar.orjinal 220 TL yan sanayi bosch marka 90 TL yan sanayi sipariş ettim pazartesi gelecek sonucu burdan gene bildiririm aynı hatayı yasayan arkadaşlara yol gösterici olmak için.
Orjinalmi sipariş etseydim acaba kafama sadece o takıldı.Yedek parçacı malzeme aynı parana yazık dedi sizin fikriniz nedir?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MAP sensörünü değiştireceğim arkadaşlar.orjinal 220 TL yan sanayi bosch marka 90 TL yan sanayi sipariş ettim pazartesi gelecek sonucu burdan gene bildiririm aynı hatayı yasayan arkadaşlara yol gösterici olmak için.
Orjinalmi sipariş etseydim acaba kafama sadece o takıldı.Yedek parçacı malzeme aynı parana yazık dedi sizin fikriniz nedir?

bosch üretir orjinalinide genelde.yani bosch iyidir.

masmawi83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Map sensörı değisiminden sonra (dikkat maf degil map)sorun cozuldu arkadaslar.ilginize tskler.ayni hatadan muzdarip arkadaslara yol gosterici olmasi dilegiyle

worldblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Engin Beyin yaşamış olduğu problem bende de mevcut. Cumartesi günü sanayide bir usta ile konuştum, katalizörden olabilir dedi. Deneme yanılma için boşuna para vermek istemiyorum. Bu sorunu çözebilecek bir usta arıyorum. yardımlar için çok teşekkürler

durmus.koprulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç uğraşma hava kütle ölçer bul ödünç ve dene yüzde yüz geçecek sonra yenisini al maf temizlikle kurtarmıyor senin motorunda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

worldblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı cumartesi günü özel bir opel servisine götürdüm. Bana katalizatörden dolayı bu hayatı yapabileğini söylediler. Bir egzoz ustası önerdiler ona gittim. Katalizatörden yapmayacağını söyleyip usta beni geri gönderdi. Hatayı sildiler yaklaşık 60km sonra yine ışık yandı. Bu konu çok sinir bozucu olmaya başladı.