ötv indirimli insigna 1.6 fiyatı ne olur?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ötv indirim oranları açıklandı 1600cc altı %36 dan %18.5 düştü. şimdi 50000ytl insigna 1.6 nın fiyatı nereye düşer?? matematiksel olarak 41000tl olması gerekiyor. olurmu acep? salı günü 3 aylık indirim dönemi başlıyor?

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
süper haber indirimin net yansıcağını düşünmüyorum ama o civarda bi fiyat olur sanırım...

insignianın türkiyeye giriş fiyatı üzerinden yeni ötv oranıyla anahatar teslim fiyatının hesaplanması gerekir bence...

Son düzenleme:

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Aynı merakımı dün giderdim telefonla bilgi aldım ama uyanık bayiler fiyatları üst sınıfa taşımışlar paketsiz insingina satmıyorlar hepsine yok döşeme yok opsiyon diyip full insingina üzerinden ÖTV düşürüyorlar. Tabi tam bir bilgi için yerinde gidip konuşmalı.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu otv ındırımı geçici sureli mi yapıldı.3 aylık bir süreden bahsetmişsiniz. benim duşuncem simdi bizim faiş fiyatlara aldığımız arabaların sıfırları düşeceği için, ikinci elleri de büyük zararlarla satılacak..

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu otv ındırımı geçici sureli mi yapıldı.3 aylık bir süreden bahsetmişsiniz. benim duşuncem simdi bizim faiş fiyatlara aldığımız arabaların sıfırları düşeceği için, ikinci elleri de büyük zararlarla satılacak..

2nci el 3 ay boyunca durulacaktır tam bahar ayında 2nci elin en hareketli döneminde kötü oldu bi bakıma 2nci elden para kazan aile geçindirenler var.
Hükümet o kovadan bu kovaya su aktarıyor daha doğrusu parası olan her zaman kazanıyor.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.el satışları ya durur ya da kıyamet gibi araç satılacak hanıma corsayı verip kendime şöyle 2000 model avensis falan mı alsam acaba?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 ay gecerlı olsa ne olur olmasa ne olur. 40 lıralık arabayı 32-33 lıraya alıp , 3 ay sonunda 2. el satarken butun 2. el pıyasasını alt ust edecekler.
demek istediğim şu ki; gecen ay 40 bın lıraya bır araç aldıgımı farzedelım. bu ay aynı aracı aynı donanımla tahmınen 33 bın lıraya alacaklar. ben aracımı 3-5 ay sonra satmak ıstedıgımıde dıger araçlarını satmak ısteyenler 33 bın lıra uzerınden ındırım yaparak satacaklar. ben ıse 40 lıra dan ne kadar az zarar ederek satarımı gozleyecegım. bence bu ıs cok saçma oldu.. otv ındırımı ya kalıcı olsun, ona gore yolumuzu bulalım. 3-4 ay pıyasayı hareketlendırmez, sadece daha çok bulandırır. tabı sıfır araç almayı dusunup , çekimser kalanlar için super fırsat. ama ben dusunmedıgım ıcın bana çok kotu geldı bu ındırım.

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyle satmaya calısan da satamayacak elbet. bakıyorum volvo s40 a, bundan 5-6 ay once full donanımlısı dizeli 46 bın lıra ıken, euro kurundaki oynamalar aracın full dizel ini 62 bin liraya yukseltmış. şimdi euro yu baz alan fırmalar da ındırım gelse ne olur gelmese ne olur. ama ikinci ellerine bakıyorum 34-40 lıra arasına kelepir dusuk km li bulmak mumkun. yanı satıcı da 62 bın lırayı baz almıyor fıyatlandırma yaparken.