OTTO COUPE'nin yeni V8 i

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet evet bide köprüyü çıkarken kıçını yanlattın :) dostum artık herkez senin istibaratını verebilir. şu saatte şurdaydın bu saatte şurdan geçtin :) kendini görmesen sesini duyarsın. ki bu sessiz hali :) walla sesi kulağıma kazındı çıkmıyo. bide o gazı dipleyince gazın "hoooopp noluyoz herşey kontrol altındamı" der gibi geri ittirmesi çok değişik geldi bana. tekrar hayırlı olsun. birde 1-2 ay sonraki camaronun çok daha manyak bişi olacağını tahmin edebiliyorum. Allah kazalardan belalardan nazarlardan korusun..

eywallah çok sağol dostum. daha iyisi sizlerin olsun...

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eveeet son güncel fotolar ve koca oğlanın kışı nasıl geçirdiği...

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek homurtusunu o yüzden hiç duymuyoruz :) maşallah ama yakın zamanda havalar düzelcek ;) inş. yine homurtusunu duyarız :D :D :D

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Demek homurtusunu o yüzden hiç duymuyoruz :) maşallah ama yakın zamanda havalar düzelcek ;) inş. yine homurtusunu duyarız :D :D :D

yani burak tropikal bi araba bu soğuk havaları sevmiyo .havaların ısınmasıyla sesini duymaya başlarsın...

ş.içi ortalama km de 0,75 gibi ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın camaronuz güzel bir alet ama çok piyasa işi yani klasik yada özel bir değeri pek yok

ilk aracınız regalin klasik antika değeride vardı onun daha elit ağır bir havası vardı klasik olmasından mütevelli ama buda güzel güle güle kullanın...

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah bi klasikte düşünüyorum aslında klasikçiyimdir ama teknolojikte bi 8 deniyim dedim 10 numara memnun kaldım . klasiktede tek hedef var 69 mach 1

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mach 1 efsane araçdır ferrariye değişmem ama kalmadı piyasada bir tane var draglara giriyor ara sıra sanayide görüyorum bütün gün portre gibi izlerim aracı.