Otomobil değiştirmek...

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizinde bildiğiniz üzere bu çok zor bi iş, ve sizin bneim gibi buna önem veren insanların araba alması çok daha zor.Uzun zamandır araştırıyorum 25-40 bin civarında bakmadığım marka model kalmadı.Bütün yorumlarını okudum, bütün özelliklerini inceledim, test ettim.Öncelikli tercih dizeldi tabi ama fiyatları yüksek km ler yüksek.Ayrıca değmeyecek bi arabaya o kadar parayı vermek mantıklı gelmiyor ne kadar dizel de olsa.Yaklaşık 3 yıldan fazladır imzadaki astrayı kullanıyoruz ve ona o kadar alıştık ki daha kalitesiz bi araba için onu satmaya vicdanımız el vermiyor.Ama onunda modeli eskidi :( malesef ki değiştirme zamanı geldi.Sonuç olarak toyota (1.6 07-08) jetta (1.6 102hp) megane (1.5dci) astra (1.6 115hp 08-09 sedan)üzerinde yoğunlaştık ama içlerinde yine alıştığımız standarda en uygunu astra gibi görünüyo siz ne dersiniz bu konuda? Bu motorun en sorunsuz motorlardan biri olduğunu okumuştum burda doğrumudur gerçekten? LPG uygulamış olanlar düşüncelerini paylaşabilirmi uyum konusunda? Ve opel gerçekten insanların kalite, sağlamlık gibi hislerini arttırıyor ve kolay kolay başka marka beğenmemek gibi bir durum oluşturuyor olabilir mi?
Biraz uzun anlattım ama kusuruma bakmayın düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayfa 39 yok abi anketten mi bahsettiniz anlamadım :S

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki arabam vectra c idi. şimdi ise C4. almanla fransız arasındaki fark çok bariz görülüyor. size tavsiye edeceğim bi araba yok ama peugeot, citroen, renault gibi fransızları tercih etmemenizi önerebilirim.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki arabam vectra c idi. şimdi ise C4. almanla fransız arasındaki fark çok bariz görülüyor. size tavsiye edeceğim bi araba yok ama peugeot, citroen, renault gibi fransızları tercih etmemenizi önerebilirim.

Katılıyorum almandan vazgeçilcekse japon fransızdan iyidir.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tarık abi bende problem var sanırım :D son sayfa 31 görünüyo başkada yok :)

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et