Otomatik vites sevenler derneği

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polat hiç bi anım yok valla.çok dandik geçti.abi hava başka su başka güneş başka yemek başka.minibüs ve dolmuşları özledim.bizim istanbulun sarı taksilerini.korna sesini felan...

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polat hiç bi anım yok valla.çok dandik geçti.abi hava başka su başka güneş başka yemek başka.minibüs ve dolmuşları özledim.bizim istanbulun sarı taksilerini.korna sesini felan...

aha bak ona inanırım, bendede öyle tuhaf şeyleri özleme olduydu. berlinde sabah çıkıyoz akşama kadar 50 kere mevsim değişiyor. baya bir küfür ettiydim. son gün geziyoruz. gidiceğimiz yere taksiden başka birşey yok. insan dolmuş otobüs arıyo. ne bilelim metroları varmış. metromu gördük biz.

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sokakta adamlar siğara bile içmiyorlar.metro bende görmedim.frankfurtta dolaştım stutgarta gittim.deli makınalar var.burdaki mercedes ve bmv ler çok sönük.oradakilerin boyası bile daha güzel...5.000.euroya bi mercedes gördüm.e220 cdı 2005 model full+full gümüş.ahhh be ahhh ben 95 opeli verdim 5.000.euroya.benimki gibi 15 opel yapar....

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkenin neyini özledin Allah aşkına? Ben bir gitsem sorunsuz şekilde, düzenimi kursam, birdaha neden geleyim. Adamlar modern, eğitimli, konuşmasını oturmasını kalkmasını bilen, hayatı kaliteli adamlar. Yaşayan onlar. Vallahi gelmem, büyük atmıyorum.
Bu ülkede eğitim denen bir şey kalmadı. Eğitim bitti. Artık parası olan yaşıyor, gerisi sürünüyor. Hangi okula giderseniz bunu görürsünüz zaten. Millet sefil perişan. Çocuklar okumuyor, okula eğlenmeye geliyorlar, öss'de 30 bin sıfır çekildi. Bu ne demek Allah aşkına. Atatürk'ünde, kalbi sızlaya sızlaya bir kez daha ölmüştür herhalde. Ne diyelim, Allah yardımcımız olsun, sonumuz hayır olsun.

Selamlar..

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkenin neyini özledin Allah aşkına? Ben bir gitsem sorunsuz şekilde, düzenimi kursam, birdaha neden geleyim. Adamlar modern, eğitimli, konuşmasını oturmasını kalkmasını bilen, hayatı kaliteli adamlar. Yaşayan onlar. Vallahi gelmem, büyük atmıyorum.
Bu ülkede eğitim denen bir şey kalmadı. Eğitim bitti. Artık parası olan yaşıyor, gerisi sürünüyor. Hangi okula giderseniz bunu görürsünüz zaten. Millet sefil perişan. Çocuklar okumuyor, okula eğlenmeye geliyorlar, öss'de 30 bin sıfır çekildi. Bu ne demek Allah aşkına. Atatürk'ünde, kalbi sızlaya sızlaya bir kez daha ölmüştür herhalde. Ne diyelim, Allah yardımcımız olsun, sonumuz hayır olsun.

Selamlar..

burak çok haklısında, oraya gidince gördüğün birşey var. ve bu gördüklerin yüzünden bir özlem duyuyorsun. gördüklerin insandan insana değişiyor. ben bir soğukluk yalnızlık hissettim. belki yabancı olduğumdan belki başka şeyden ama galiba türk insanı biraz samimiyet arıyor.

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar..

burakcım biz adanada toprakta büyüdük,asfalt bizi bozuyor.geldik istanbula karanlıklarda geçti hayatımız,güneşi gördük gözlük taktık...biz alışamayız...ama belki ilerde çoluk çocuk için gidebilirim.ne biradan tat aldım,ne rakıdan.YOK TÜRKİYE GİBİSİ....
;)

Adanalı Koray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak çok haklısında, oraya gidince gördüğün birşey var. ve bu gördüklerin yüzünden bir özlem duyuyorsun. gördüklerin insandan insana değişiyor. ben bir soğukluk yalnızlık hissettim. belki yabancı olduğumdan belki başka şeyden ama galiba türk insanı biraz samimiyet arıyor.

POLAT biz kalalım abi...

olumsuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar 95 vectram var çok güzel kullanımı ama 90. 100 arası gaza basarken sorun yok ama gaz pedalından ayagımı hafif çekersem lıkırtı hissediyorum acaba şanzumandanmı sizce teşekkürler

olumsuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otamatik

arkadaşlar 95 model vectram var şürüşü harika ama 90.100 arası süratli gaza basarken problem yok ama gaz pedalından ayagımı hafif çektigim zaman bir lıkırtı hissediyorum sizce şanzumandanmı vereceginiz bilgiler için teşekkür ederim

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi ben bu cahillikten, görmemişlikten, aç gözlerden, oturmasını kalkmasını bilmeyenlerden, konuşmasını tavrını bilmeyenlerden, umursamaz insanlarından, sallapati eğitimden, imkan yetersizliğinden, kişi başına düşen maaş miktarından, ortalığın pislik içinde olmasından, hırsızlıktan, düzensizlikten, barbarlıktan, gözü dönmüş insanlardan, apaçilerden, krolardan: (Sayfalarca yazarım sonu gelmez, Türkiye'de bunun sonu yok)

Öyle bir bıktımki.. Keşke ben de gidip bir daha gelmesem. Alıp başımı neyim varsa alıp götürsem kendimle. Nerede o günler..

İnanın oraya alışınca öyle bir güzel oluyorki, gidenler neden gelmiyor o zaman kardeşim. Var demekki bir bildikleri. Benim çok akrabam var Almanya'da. Hayatları kaliteli adamların. Günde 6 saat çalışıyorlar. Benim maaşımın 3 katını alıyorlar. İşleri de benim işimden çok daha hafif ve yorucu olmayan işler. Kısaca demek istediğim hayatları kaliteli, insanlar kalite. En basitinden biz 35 milyara Focus Astra alırız, adamlar Mercedes'e biner. Tamam Türkiye çok güzel, toprak bizim toprağımız. Atatürk'ün kalbini de sızlatmışız, sızlatıyoruz. Bu ülkede artık her şey parayla oluyor, parasının olmayanın gözünün yaşına kim bakıyor? Parası olan zaten rakının biranın tadını alır.