Otomatik Camlar Hk.

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Arkadaşlar Selam.

Yıl olmuş 2014 altımda 2013 model araba var arka camlar manuel. Çok pis gururuma dokunuyor açıkçası. Bunları otomatiğe çevirme imkanımız varmıdır acaba. Tahminimce bayağı maliyetli bir iş olur (kılıfların değişmesi, sistemin entegresi vs). Ama daha önceden tecrübesi olan varsa ne kadara patlar bana bişeyler söylerseniz sevinirim :)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Selam.

Yıl olmuş 2014 altımda 2013 model araba var arka camlar manuel. Çok pis gururuma dokunuyor açıkçası. Bunları otomatiğe çevirme imkanımız varmıdır acaba. Tahminimce bayağı maliyetli bir iş olur (kılıfların değişmesi, sistemin entegresi vs). Ama daha önceden tecrübesi olan varsa ne kadara patlar bana bişeyler söylerseniz sevinirim :)

Üniversal cam kaldırmalar var diye biliyorum çünkü bir abim h100 e taktırmıştı çokta iyi olmuştu

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Rica ederim yorumları okuduğunuz da sağlam bir ürün olduğu söylenmekte.. birde aracın normal aksamını bozmadan işini yapıyor ;)

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Rica ederim yorumları okuduğunuz da sağlam bir ürün olduğu söylenmekte.. birde aracın normal aksamını bozmadan işini yapıyor ;)

evet okudum. standartlara kapı içinde zarar vermiyor. ancak ben o cam kolunu sökecem. o düğmeleri nereye takacam onu düşünüyorum :) tofaşa çevirmeyeyim de arabayı :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten kapı kolları çıkacak kolların çıktığı yere bu ürün takılıyor ;) valla düğme konusunda bir şey diyemeyeceğim :D

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Benim Astra G arkalar manuel. Hepsiburada ve eBay üzerinden bahsedilen o otomatik cama çevirme aparatı ve orijinal GM 4 cam düğmelerinden satın aldım. Motorlar geldi ama butonlar yolda. Tesisatı için devre şemalarım TIS2000 üzerinde hazır. Gelince konusunu açacağım. Umarım size de yardımcı olur. Bu ay içinde yapıcam.