Otomatik Cam Kaldırma

alcolick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Opel Corsa C Kasa 1.3 CDTI sahibiyim. Bugün internette gezerken hepsiburada'da bir ürün gördüm. Aracın kapılarını kitlerken camları da kapatmayı sağlıyor. Böyle bir şey yaptıranınız var mı ? Tavsiye eder misiniz yoksa orjinali kalması daha mı iyi ?

cagdasca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra'da da kapılar kilitlendiğinde şu camlar otomatik kalksa ne güzel olacak, dandik alarm sistemleri bile takıldığında bu özellik aktif oluyor, ama orjinal alarm sistemi de olsa illa ki kapatma tuşuna uzun basmak gerekiyor.

alcolick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atomkarinca, linke buradan ulaşabilirsin.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Opel Corsa C Kasa 1.3 CDTI sahibiyim. Bugün internette gezerken hepsiburada'da bir ürün gördüm. Aracın kapılarını kitlerken camları da kapatmayı sağlıyor. Böyle bir şey yaptıranınız var mı ? Tavsiye eder misiniz yoksa orjinali kalması daha mı iyi ?

Senin araç kaç model ? kapıları kilitledikten sonra, kilitleme tuşuna basılı tutunca zaten camları kaldırıyor? senin araçta bu özellik yok mu?

alcolick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin araç kaç model ? kapıları kilitledikten sonra, kilitleme tuşuna basılı tutunca zaten camları kaldırıyor? senin araçta bu özellik yok mu?
2006 model, kilitleme tuşuna basınca kapanmıyor.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model, kilitleme tuşuna basınca kapanmıyor.

benimkide 2006,üstelik essentia, sende de olması lazım, dene bence, bende bir ay öncde keşfettim, siteden bir arkadaş uyandırdı sag olsun, kullanıyorum, gayet de güzel,

Kapını kilitle, kilit tuşuna basılı tut, tuttugun sürece camı kaldırıyor, bırakınca kalıyor

alcolick

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide 2006,üstelik essentia, sende de olması lazım, dene bence, bende bir ay öncde keşfettim, siteden bir arkadaş uyandırdı sag olsun, kullanıyorum, gayet de güzel,

Kapını kilitle, kilit tuşuna basılı tut, tuttugun sürece camı kaldırıyor, bırakınca kalıyor
Bendeki de essentia, bastığın sürece kapatıyorsa o yüzden fark etmemiş olabilirim. En kısa süre içerisinde deneyeceğim. Belki arıza da olmuş olabilir. By_corsa uyarın için çok teşekkür ederim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kilitledikten sonra basılı tutunca kaldırması gerekiyor.