oto zenit ankara

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar oto zenit e gittim bugun.kaputumda 2 tane 5 er cm lik gocuk vardi.gittigimde yumruk oldugu soylendi.,cok ice girmemisti ama goruntu rahatsiz ediyordu.10 dk icinde cok temiz bir islemle sorunu %100 cozduler.fiyatlarda makul sanirim.autokingle birlikte en buyuk en iyi sirketlerden biri diyorlar.ben kaskoyla yaptirdim mini hasar olarak.ama soyle bir kac fiyat sordum uygun geldi bana.oneririm.Ankara Sasmaz Oto Zenit..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: oto zenit ankara

bilgi için teşekkürler. aklımızın bir kenarında olsun.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde var bir göçük mini hasar onarımını bu sene kullandım
kasımdan sonra yaptırmayı düşünüyorum ben de kaskoyu yenileyince

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaskolardaki mini hasar onarımından kasıt nedir tam olarak ? Bugün park ettigim yerden çıkarken arka tamponda sag arka tekere yakın kisimda yaklaşık 10 cm'lik bir çizik ve muhtemel bir çatlak oluşturdum walll

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

Aslında hazır Ankara ya gelmişken bende mi uğrasam; sağ ve sol kapılarda yan aynaların bir karış altında kalem ucuyla bastırılmış gibi minicik iki çukur var.

Gören belki dalga bile geçebilir ama özellikle araç temizken birşekilde gözüme takılıyor.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
Kaskolardaki mini hasar onarımından kasıt nedir tam olarak ? Bugün park ettigim yerden çıkarken arka tamponda sag arka tekere yakın kisimda yaklaşık 10 cm'lik bir çizik ve muhtemel bir çatlak oluşturdum walll
Mini hasar hizmetinin içeriği şirketten şirkete ve poliçeden poliçeye farklılık gösterir. Mesela benimkinde 'yılda bir kez 5 cm'e kadar çizik, göçük veya yırtığın onarımı' şeklinde geçiyor. Önceki poliçeme göre oldukça zayıf bir kapsam. En iyisi poliçenizi okuyun orada yeterli bilgi vardır. Bu arada bu sabah yazlıkta komşunun honda cıvıkının arka yan camı komple patlamış. Hırsızlık vs yok. Sıcakta genleşmeden olabileceğini söylüyorlar. Walla ben de tırstım. Böyle bişeyle karşılaşan oldu mu?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hokamola link' Alıntı:
Bu arada bu sabah yazlıkta komşunun honda cıvıkının arka yan camı komple patlamış. Hırsızlık vs yok. Sıcakta genleşmeden olabileceğini söylüyorlar. Walla ben de tırstım. Böyle bişeyle karşılaşan oldu mu?
sıcaktan olması biraz garip çünkü araç içinde özellikle bagaj bölmesinde hava çıkış delikleri oluyor benim bildiğim. yani araç içinde camı patlatacak bir basınç oluşması zor. ama camda fark edilmeyen bir çatlak falan varsa olabilir belki.
yıllar önce benim şahit olduğum bir olay aklıma geldi. istanbuldan ankaraya gidiyordum otobanda. önümdeki aracın ön camları tamamen açıktı ve hızı yüksekti. bir anda arka cam patlayıp tuzla buz olmuştu.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drcoach link' Alıntı:
benim arka tamponda çatlak vardı ve ön tamponda da 10 cm kadar çizin vardı
her ikisi de mini hasar onarımı tarafından karşılandı
herhangi bir auto king e ya da kaskonuzun anlaşmalı bir bayine gidip 5 dk da hasar tespit yaptırıp
mini onarımdan karşılanıp karşılanmayacağını da öğrenebilirsiniz

ttayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eger kaskonuz karşılıyorsa ki çoğu en az 1-2 hak veriyor .oto zenitten randevu alın.ben kapanmaya 15dk kala gittim randevusuz hemen 10dk da hallettiler.tek yapmam gereken beyanname yazmak oldu:)

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O gün uyku sersemliği ile çatlak demiştim ama çatlak yokmuş aslında olay şundan ibaret;
[img=796x600]http://i52.tinypic.com/125nkeq.jpg[/img]
şimdilik duruyor, nazarlık olsun diye kendimi avutuyorum  :)