oto şampuanı hakıında

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç yıkamak için the solution marka cilalı şampuan aldım. yalnız satıcının dediğine göre bu köpürmüyormuş ( arkadaşımda vardı aynısı köpürmüyor ama güzel parlatıyor) yanında yine aynı marka yeni ürün olan şampuan aldım.satıcı her ikisinden birer kapak suya karıştır öyle yıka dedi. şimdi tereddutte kaldım 2 sini birden karıştırdığım zaman bir zararı olurmu? önceden sonax ın şampuanını kullanıyordum. The solution marka nasıldır kullanan varmı?

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka hakkinda tecrubem yok ama doğrudur pek kopurme yapmaz. Bisey olmaz korkmayın. Yikadiktan sonra kapali havada biraz bekleyip iyice durulayin. :) mis gibi olur

Tapatalk 2 ile gonderildi.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç yıkamak için the solution marka cilalı şampuan aldım. yalnız satıcının dediğine göre bu köpürmüyormuş ( arkadaşımda vardı aynısı köpürmüyor ama güzel parlatıyor) yanında yine aynı marka yeni ürün olan şampuan aldım.satıcı her ikisinden birer kapak suya karıştır öyle yıka dedi. şimdi tereddutte kaldım 2 sini birden karıştırdığım zaman bir zararı olurmu? önceden sonax ın şampuanını kullanıyordum. The solution marka nasıldır kullanan varmı?

Şampuanların geneliyle ilgili olarak oldukça bilgim vardır fakat tabiki bilinen markalar hep daha öndedir. Kendim de Sonax ın cilalı şampuanını kullanıyordum. Gerçekten de pek köpürmüyordu çünkü içerisindeki cila buna izin vermiyordu. Sorunu, yine Sonax ın konsantre şampuanını alıp ikisini bir güzel karıştırıp çözmüştüm. Sonuç mu? Mükemmel :rakir: Hiçbişey yapmaz merak etmeyin...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal şampuan köpürür ama cilalı köpürmez normal bi durum ;) meg. sarı -sonax turuncu -atas autobella kullanıyorum hepsi fiyatlarına göre çok güzel ürünler. Her yıkamadan sonra hydrorep gibi bir hızlı cila geçerseniz çok daha güzel olur ;)

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cila ve şampuanı karıştırıp yıkadım ve sonuç gerçekten mükemmel güzel bir parlaklık kazandırıyor arabaya. cila sayesinde su tutmuyor araba

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sampuanlari karistirmak yerine sira ile iki yikama yapabilirsiniz. İlk once kopuren sampuan ile kirleri guzelce temizleyip daha sonra cilali olanla tekrar yikarsaniz daha iyi sonuc alirsiniz..

HTC Sensation cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

holmes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sampuanlari karistirmak yerine sira ile iki yikama yapabilirsiniz. İlk once kopuren sampuan ile kirleri guzelce temizleyip daha sonra cilali olanla tekrar yikarsaniz daha iyi sonuc alirsiniz..

HTC Sensation cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

SİZE KATILIYORUM.GERÇEKTEN SÜPER BİR UYGULAMA OTO YIKAMACILARDAN BIKMIŞ BİRİ OLARAK İKİ AYRI KOVA VE YIKAMA PEDLERİDE AYRI BİR ŞEKİLDE ÖNCE KONSANTRE SONRASINDA CİLALI ŞAMPUANLA UYGULUYORUM.herkes nerede yıkattığımı soruyor :) SONAXDAN MEMNUNUM SONUÇTA İSMİ OLAN BİR MARKA TERCİH EDİLMELİ.İYİ ŞÜRÜŞLER VE BAKIMLAR
:)