oto buzdolabı ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben sana akşam doneyım :) şimdi bugun kartın donem borcunu falanda oduyecegımde elımde ne kalırsa dolaba yatırmıyım şimdi :) sonra makarna ekmege talim 1 hafta :) Kartlada cunku 6 taksıt aylık 20 tl bozmaz :) hem kargo dahıl 85 tl ye gelıyor benı kasıcak gibi birden cıkması :/ ama almak ısteyen arkadaslar varsa ve nakiti de varsa verdiginiz fiyat gerçekten gayet güzel bir fiyat ;) şahsen internetten girmedigim site kalmadı 100 tl den ucuza bulamadım...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olcay yakın olsan çok iyi idi :) şimdi Ank olan arkadaş için bence iyi niye? ucuz ve sıfır ürün elden alırdı. :) sağlık olsun ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay yakın olsan çok iyi idi :) şimdi Ank olan arkadaş için bence iyi niye? ucuz ve sıfır ürün elden alırdı. :) sağlık olsun ;)

Valla abi puanım ıspartaya yettı olsaydı zaten eskişehırden sonra en cok ıstedıgım yerdi ankarada okumak :) Ama dusunen arkadaşlara fiyat gerçekten gayet iyi ;) Dolapta karar kıldım sanırsam bende bikaç güne sipariş verebilirim :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim olsa sana bedava dahi yollardım Olcay bende alacağım ama oto buzdolabı değil. Birazcık bende balıkçılık olmasından dolayı aracı sürekli takılı bir dolap pek işime yaramaz diye bende buna benzer bir ürün alacağım içine bir kaç tane de buz torbası koydun mu? 1-2 gün dayanır ;)

http://www.hepsiburada.com/liste/ig...147483604_1302431_367286%7d&fh_refview=lister
Sagol abi dusunmen yeterlidir ;)
Bu urunlerde bayagı işe yarıyormus :) benım amacım uzun vadede soguk kalmasını saglamak oldugundan dusunuyordum bunu :) bakalım allah nasıp ederse arkaya da ufak tip sade yataklı ve dolaplı 1.2 nın cekecegı bi karavan aldımmıydı tamamdır :) Şu tip hatta bunun fıyatıda cok ıyımış de su anda para çıkamam bi ingiltereye gıdıp gelıyımde :) o zaman hersey daha mumkun olacak :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...imalat-kokusu-ustunde-0-dengi-103339472/detay

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çanta şeklide olan daha güzel geldi bana sürekli araç çalıştırmak zorunda kalmadan durduğun zaman da işe yarar bir ürün kredi kartının hesap kesim tarihine kadar bekleyeyim eğer o zamana kadar kalırsa alacağım kalmaz ise beklemeye devam kış ayında olmamızdan dolayı ha deyince bitecek bir ürün değil zaten.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Çanta şeklide olan daha güzel geldi bana sürekli araç çalıştırmak zorunda kalmadan durduğun zaman da işe yarar bir ürün kredi kartının hesap kesim tarihine kadar bekleyeyim eğer o zamana kadar kalırsa alacağım kalmaz ise beklemeye devam kış ayında olmamızdan dolayı ha deyince bitecek bir ürün değil zaten.

Ovacıktaki forma git orada çok hesaplı ürünler vardı. Malüm kış mevsimindeyiz fiyatlar iyice düşmüştür.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ovacıktaki forma git orada çok hesaplı ürünler vardı. Malüm kış mevsimindeyiz fiyatlar iyice düşmüştür.

Evet abi aslında olabilir dediğin gibi kış gelmesinden dolayı ürünlerde indirim söz konusudur. Hemde vakit geçirmek adına birazda gezmiş olurum :) Bu arada Ankara da ilkbahar gibi hava var abim haberin olsun ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Burası da fena sayılmaz, kombileri kıstık :).

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olcay sen ne yaptın dolap işini? ben bu ürünü aldım süper de bir ürün yemenle.

out90a43529.jpg