Osram H7 Night Breaker Plus 40TL

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Osram H7 Night Breaker Plus 40TL

albertxx link' Alıntı:
Muayeneden geçebiliyoz mu ?

Geçiyor dostum hafif kusur yazdılar bana, far ayarı yüksek dedi.

Adam sordu xenonları yeni mi taktınız diye bende dedim xenon değil o halojen ampul :D

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim kısalarda uzunlarda H7 değil mi? Bitanesini Philips alsam diğerini Osram çok mu saçmalamış olurum  :)

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Bizim kısalarda uzunlarda H7 değil mi? Bitanesini Philips alsam diğerini Osram çok mu saçmalamış olurum  :)
:) pek iyi olmaz renk tonu farkı vardır azda olsa bence

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
evet her ıksıde h7 sadece uzunlarrı osram al derım  renk tonu olur ama şöyle bırşeyde var devamlı uzunlarlada gezemezsın ama paran çoksa uzunlarıda phılıps alırsın

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Pardon ben yanlıs anladım ben sağa ayrı sola ayrı takcan zannetim  walll takabilirsin tabi dediğin gibi mesela kısalara philips takarsın uzunlara osram takarsın ama uzunlarda bi sıkıntı yok astranın orjinallerinde yeterince iyi bravoo

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmurda sarı far kadar performans beklemeyin.hele ki sağanakta sağa çekip beklersiniz benden demesi.arkadaşta aynısı var.onun tek şikayeti bu.yalnız size öneri.kışın sarı ampulle gezin.Yazın beyaz.Ben öyle yapacam en azından.önce can gelir gözümüzün önünü görelim dimi :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ampul mavi boyalı ampuller gibi beyaz-mavi ışık vermez. Standart ampulden %10 gibi daha beyazdır. Ama performans konusunda kesinlikle ama kesinlikle emin olabilirsinizki her mevsim çok memnun kalırsınız. Tek dikkat etmeniz gereken araç çalıştırılırken farlar yanmayacak. ֖mrü kısalıyor. Aracı çalıştırdıktan sonra farları yakacaksınız. Philips x-treme vision, osram nb+, bosch plus 90 hepside aynı şekilde halojen ampullerde son noktadır. Herhangi birini tercih edebilirsiniz. Lakin philips lerde piyasada inanılmaz sahtesi var. Güvenilir yerden almak lazım. Orijinal ampul gibi 55w ile çalışır, arıza ışığı yakmaz, hiçbir yere de zarar vermezler. Yani her şart için mükemmel bir üründür kendileri. Ben alacak olsam sahte olmayan philips x-treme vision alırdm. :)  %100 seviyesinde bir ürün. Bütün hepsini de çeşitli süre yaz kış kullandım. Bunların ötesi mercekli xenon. Standart ampul ile mukayese etmeyin bile.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Bu ampul mavi boyalı ampuller gibi beyaz-mavi ışık vermez. Standart ampulden %10 gibi daha beyazdır. Ama performans konusunda kesinlikle ama kesinlikle emin olabilirsinizki her mevsim çok memnun kalırsınız. Tek dikkat etmeniz gereken araç çalıştırılırken farlar yanmayacak. ֖mrü kısalıyor. Aracı çalıştırdıktan sonra farları yakacaksınız. Philips x-treme vision, osram nb+, bosch plus 90 hepside aynı şekilde halojen ampullerde son noktadır. Herhangi birini tercih edebilirsiniz. Lakin philips lerde piyasada inanılmaz sahtesi var. Güvenilir yerden almak lazım. Orijinal ampul gibi 55w ile çalışır, arıza ışığı yakmaz, hiçbir yere de zarar vermezler. Yani her şart için mükemmel bir üründür kendileri. Ben alacak olsam sahte olmayan philips x-treme vision alırdm. :)  %100 seviyesinde bir ürün. Bütün hepsini de çeşitli süre yaz kış kullandım. Bunların ötesi mercekli xenon. Standart ampul ile mukayese etmeyin bile.
ya arkadaş amma reklam yaptın  haaa  :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

CALİBRA BG link' Alıntı:
ya arkadaş amma reklam yaptın  haaa  :D

:)

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım gözünüz görmüyorsa gece araba sürmeyin. Takıyorsunuz merceksiz bu ampülleri rahatsız ediyorsunuz insanları.