osram coolblue far ampulü

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün aldım taktım osram coolblue far ampulü h4 zenon 4000k beyaz olsun diye ne alaka anlamadım yine sarı yanıyor...tekzenden aldım arkadaşlar bu ampul un beyaz yanması için biraz ısnması mı gerkiyor değiştirsem herhalde beni çok uğraştırırlar gibime geliyo sinir oldum sarı sarı yanınca zaten eskilerde sarı benim.....:mad::mad:

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de nightbreaker almıştım beyaz ışık sanıyordum ama açık sarı oluyor tam beyaz ya da mavimsi değil...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halojen ampulde en iyisi Osram Nightbreakerdır. Bırakın beyazı maviyi artık, aydınlatmaya bakın...

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de, ben aydınlatmadan memnun değildim ama değiştirince fark etti, rengi önemli değil... Sarı daha koforlu bence sürüş açısından.

okutlubay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün aldım taktım osram coolblue far ampulü h4 zenon 4000k beyaz olsun diye ne alaka anlamadım yine sarı yanıyor...tekzenden aldım arkadaşlar bu ampul un beyaz yanması için biraz ısnması mı gerkiyor değiştirsem herhalde beni çok uğraştırırlar gibime geliyo sinir oldum sarı sarı yanınca zaten eskilerde sarı benim.....:mad::mad:

bende aynı duruma düştüm praktikerden aldım taktım ama sonuç hüsran :mad: açıldığı içinde iadeside olmuyor zaten 2 tane daha sarı ampulumüz oldu :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boschun sılverstarı var xenon gazı kullanıyormuş bi onu deneyin isterseniz

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
cool blue başarısız bir ampül. Hem beyaz değil hem de kuvvetsiz yanar.

Beyaz isterseniz Hyper veya Mega White deneyebilirsiniz, ya da Phillips diamondvision. Yine de tavsiye etmem, aydınlatması, özellikle far kirlenince berbat.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz ampullerin genelinde aydınlatma çok zayıf.. özellikle yağışlı asfaltta hiçbirşey görünmüyor..:(

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya xenon ya hiç