Orta Segmentte Orta Fiyatta..

Sizce? Aynı Fiyata hangisi alınır? NEDEN?

• Kullanılan toplam oy
    65

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vengayı beğendim çok güzel araç gördümde galeride epey geniş büyük içi resimlerde ufak duruyor ama büyük araç.. ben hep resmini görmüşdüm ufak bir şey sanıyordum galeride bir gördüm şaşırdım bildiğin mpv her şeyden biraz serpiştirmişler donanımda güzel ama az..
ben çok beğendimde o parayıda hak etmiyor 42 bin tl fiyat verdiler bana araçdada hız sabitleyici elektrikli koltuk artık pek çok araçda standart bile değil normal olabilicek donanım o fiyata en azından bu araçda yok.. araç 30 bin tl olsa o donanıma tamam diyicem fazlasıyla hak ediyor.. panoramik tavan sunrooflu falan iç tasarımı çok güzel çok modern.. 1.6 crd motorlusu çok hoşuma gitti olmadı benim arabayı satarsam ya venga ya duster arasında gidip geliyorum.. ama venga crd motorla ağır basıyor birde süren birini bulsam aracı sürebilsem tam kararımı vericem.. dusterı sürdüm 4x4 ünü güzel araba o saatten sonra tüm fikrim değişti..

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vengayı beğendim çok güzel araç gördümde galeride epey geniş büyük içi resimlerde ufak duruyor ama büyük araç.. ben hep resmini görmüşdüm ufak bir şey sanıyordum galeride bir gördüm şaşırdım bildiğin mpv her şeyden biraz serpiştirilmiş donanımda güzel ama az ben çok beğendimde o parayıda hak etmiyor 42 bin tl fiyat verdiler bana araçdada hız sabitleyici elektrikli koltuk artık pek çok araçda standart bile değil normal olabilicek donanımo fiyata en azından araç 30 bin tl olsa o donanıma tamam diyicem fazlasıyla hak ediyor.. panoramik tavan sunrooflu falan iç tasarımı çok güzel çok modern.. 1.6 crd motorlusu çok hoşuma gitti olmadı benim arabayı satarsam ya venga ya duster arasında gidip geliyorum.. ama venga crd motorla ağır basıyor birde süren birini bulsam aracı sürebilsem tam kararımı vericem.. dusterı sürdüm 4x4 ünü güzel araba o saatten sonra tüm fikrim değişti..

1.6 Sportage GDI derim..