Orjinallik Buraya Kadar

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orjinallik Buraya Kadar

Dostum Ataköy benim de işyerime yakın bu yüzden ben  de orada hasar onarımı yaptırdım. Hiç tavsiye etmiyorum. Kaporta işçilikleri berbat Ataköy'ün. ևok özensizdir kaporta bölümü. Detayına girmeyeyim burada. İyi niyetli efendidir çalışanları ama kaporta bölümünden aman ha uzak durun.

Geçmiş olsun canını sıkma halolur.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun allah daha beterlerinden korusun gozun gibi bak gelsin bole bisey olsun insana en cok bu uzuyor....

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok cok gecmis olsun cok can sıkıci bir durum iyi bilirim arabayi aldigim gun daha 30 km bile olmadan forum istanbul denilen o ugursuz yerin garajinda kapimi vurmus biri ufak bir gocuk ve boya kaldirmis o gun uyuyamadim sinirden dedigim o hayvan heryerde hayvan sikmyin csninizi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, sizi çok çok iyi anlıyorum. Kendi hatamız olsa insan yine kabullenebiliyorda böyle öküzün biri vurunca insan kendini çok haksızlığa uğramış hissediyor. Alla beterinden saklasın.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Park halindeki araca dahi vurmayı başarıyorlar bu ülkede pes yani.

xMaganda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun. bende bi kaza geçirmiştim. ataköy opelde yapıldı aracım. üstünde durmanız kaydıyla bi sıkıntı yok serviste. başı boş bırakırsanız güvenmeyin pek derim.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Allah beterınden korusun dıyelım.

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmiş olsun dediginiz cok dogru park etmiş araca bile vurabilme yetegine sahip insanlar var. benimde basıma geldi böyle bişey arkadasla aracları park ettik aramızada da bir arac var(tampon tampona deil bildigimiz yan yana) o adam aracını cıkartırken inanın 10 tane yol varken o gitti hic olmayacak 11. Yolu secti ve ben anladım eyvah carpacak dedim kosturmaya basladım küt die arkadasın arabasına carptı.arkadas sakin davrandı ama ben naprdım bilmiyorum.

FarukS1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın..
Ataköy Opel' i bilmiyorum ama 3 ay önce Astra H aracımı hasar onarımı için Bayrampaşa Odak' a götürmüştüm. Çok ilgilenmişlerdi ve çok temiz bir işçilik vardı. Tabi her zaman aynı durum olur mu bilmem ama ben memnun kalmıştım.