Orjinal gm mercekli astra g far

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi benim fikrime göre 600 TL fazla.Ayrıca ben düz yerine karartma almanı tavsiye ederim.Hem stoplarınla da uyum sağlar.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600 tl ye ne farlar var fatih çok pahalı kardeş...

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bana biraz fazla geldi ama güzeller, aydınlatması için bi ustam mercekleri küçük, önünü zor görürsün demişti :)
Peki İlker Kemal' in mercek montajını biliyo musunuz ? Kendisiyle konuştum, valeo mercek çakıyo içine, siyah değilse siyaha boyuyo, 300 TL de istiyo. 1 gün içinde teslim. İster kendi farını ve ister çıkma fara yapsın. Pazarlık yaptım 250 TL.Hatta sitede kullanıp satanlar var.. Buna ne diyosunuz ? Bu aralar şu mercek olayına taktım da..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef,vectra b lerde de olduğu gibi merceğin küçüklüğünden aydınlatması kısıtlı..

Vectrada çok problem yaşamıştım ben far ile.Cidden zayıf bir menzili vardı bunlarda öyle...

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide şuna baksana fatih.senin makineye süper olur bence...

http://www.sahibinden.com/opel_astra...XQQdisplayitem

Abi yok ya, bmw ve audi çakması olmasın araç.. Angel ve ledli far sevmem..

Malesef,vectra b lerde de olduğu gibi merceğin küçüklüğünden aydınlatması kısıtlı..

Vectrada çok problem yaşamıştım ben far ile.Cidden zayıf bir menzili vardı bunlarda öyle...

Evet banada öyle söylediler çağrı..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürün süper bence ama keşke siyah zemin olsa bu arada aynı senin gibi düşünüyorum bmw dışındaki arabalarda Angel a karşıyım ayrıca artık öyle şekillerde o kadar kötü led ler gördümki audide bile görünce hoşuma gitmiyo bu arada benimde çok istediğim bir far lakin Hella siyah tabalısının tanesi 760tl
2116n.jpg

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aydınlatmasından memnunum, servise sorun sadece balast için en az 250 çekerler, bence orjinal hella için normal fiyat. ayrıca ampulleri de varsa çok iyi fiyat. ampuller de serviste tanesi 300 lira...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfıra oranlayınca cidden uygun gelebilir belki ama aydınlatma diğer markaların xenon aydınlatmalarına göre malesef ki zayıf kalıyor.Bende vectramın farlarını sarardıkları için değiştirmiştim farın tanesi 986 tl idi mercekli olduğu için,ama piyasada bolca olduğundan çifti çıkma olarak 300 civarına bulunuyor vectra b lerde.Ama durum g kasa için farklı çünkü piyasada çok az orj xenon mercekli astra g var.Ama ben senin yerinde olsam Fatih kaliteli bir mercek yaptırırdım işin erbabına.Mesela büyük ve güzel projektör mercekler var çıkmacılarda bolca.Özellikle SUV ların mercekleri deli gibi aydınlatma sağlıyor,çıkma range yada x5 merceği çok çok güzel aydınlatma sağlar,yada bolca bulabileyim hemde ucuza gelsin ama iş görsün diyorsan valeo-megane merceği öneririm.