Orjinal Anahtar'a Alarm

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Ayni alarm..
Su an OPC bakiyorum onda uzerinde standart var...

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenmax taktırmıştım eskı aracıma sorunsuz kullandım tavsiye ederim

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenmax taktırmıştım eskı aracıma sorunsuz kullandım tavsiye ederim

Öncelikle cenmax daha sonra desi son tercih olarak da servise taktırmayı düşünüyorum.Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma ben 2005 yılında (combo 1,3 CDTİ) CENMAX 922 alarm orjinal kumanda dan kontrol edilebilen alarm taktırdım...
Fakat yaklaşık 10 ay veya 1 yıl sonra problem oldu.. Aracın beyni ile sıkıntı yaşadım tüm göstergeler araç çalışşsa bile durdu falan.. Daha sonra CENMAX servise gittim, opellerde böle problemleri yaşadıklarını sölediler ve 922 söküp ücretsiz olarak yerine CENMAX 222 harici kumandalı alarm taktılar.. Yaklaşık 2 yıldan beri kulanıyorum ve problem yok Allaha şükür... ;)

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Desi kullanıyorum.
orjinal anahtardan. ikinci basmada devreye giriyor.(kendim öyle istedim takılırken) 1 yılı geçti sorun çıkarmadı.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 ay önce Astra h'a alarmcı arkadaşımın tavsiyesiyle M.F.K marka uprade yani kumandasız model taktı.Orjinal kumandayla daha rahat kalabalık etmiyor.Kendi kendine kapanmasınıda iptal ettirdim.işçilik dahil 100ytl yi geçmedi.Aracın Can-bas sistemi olduğundan bayağı bi uğraştı ama süper oldu,şimdilik çok memnunum.Açıp-kapatırken önlerde farları arkalardada sisliri yakıyor şekil olduyani,Alarmın özelliğinde yok kendisi yaptı.Arabamın Confort özelliği olmadığı için camları indirip kaldırmıyor bence alarmın markası kadar taktıracağınız ustada önemli hassasiyeti falanda iyi tetikleme özelliğide var.

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 senedir cenmax 922 kullanıyoru cam kaldırmada var şimdilik memnunum tavsiye ederim. cenmaxın yetkili servisnde taktırmıstım. yolum düşerse bi kontrol ettirtcm.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model vectra aracımda opel odak kendi takdı cenmax alarm tamamen anahtara uyumlu ama ben pek beyenmiyorum cik cuk kapı kapanırken yada açarken ötüyor birde arabanın içindeyken kontak kapalıyken alarm devreye girip ötmeye başlıyor o yüzden bende en kısa zamanda bir cenmax bayisine gidip ayarlarını değiştirticem sanırım ayarı en hassasda

yalcin_kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali bozmayın hiçte uğraşmayın

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal diye bir şey yok opel olunca marka odaka gidin yada gerçek opele gidin alarm deyin cenmax takıyorlar zenon deyin gene cenmax takıyorlar park sensörü deyin çinmalı ucuz park sensörlerinden takıyorlar yani orjinal diye bir şey söz konusu değil opel olunca marka firmalar kafalarına göre ürün takıyorlar sanırım fabrikada buna izin veriyor birde firmaların kendi garantiside oluyor arabanın garantiside bozulmuyor ben zenon kit takıcakdım odak bana 600 milyon fiyat verdi dedimki kesin philips falandır yada mtec adamlar dediki cenmax zenonlar cenmax zenon taktırıcak olsam bizim beşiktaşdaki cenmax bayi 300 milyona takıyor zaten niye size 600 milyona taktırıyım dedim