Orijinal Xeonon çıkmış hayırlı olsun

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orijinal Xeonon çıkmış hayırlı olsun

NewPa1n link' Alıntı:
fiyatı 2.300 geliyorsa serviste bunu yaptırmak bana daha mantıklı geliyor. bildiğim kadarıyla servistende takılsa AFL+ sistemini kullanamıyoruz en son detaylı görüştüğümde ve bana yaklaşık 3.200TL lik fiyat verildi.

Arkaşdalar AFL far takımı icin arabanın farların komple tesisatları ve beyni deişiyor..Ayrıca aracınıza tekrardan bi ECU yüklenmesi gerekiyor.. Baya zahmetli iş ki tam randımanıyla calısması ıcın epey ugrasılıo yükseklik ayarı falan gerekiyor bunları yapmak basit ve kolay iş deil.. Ki maliteyi tahmin ediyorum 3500 Liradan fazla tutar.. Sanırım 2 fark grubu sadece 1800 lira bence uzak durun :)

vivid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orijinal Xeonon çıkmış hayırlı olsun

Özer link' Alıntı:
[quote author=NewPa1n link=topic=602.msg8583#msg8583 date=1298366225]
fiyatı 2.300 geliyorsa serviste bunu yaptırmak bana daha mantıklı geliyor. bildiğim kadarıyla servistende takılsa AFL+ sistemini kullanamıyoruz en son detaylı görüştüğümde ve bana yaklaşık 3.200TL lik fiyat verildi.

Arkaşdalar AFL far takımı icin arabanın farların komple tesisatları ve beyni deişiyor..Ayrıca aracınıza tekrardan bi ECU yüklenmesi gerekiyor.. Baya zahmetli iş ki tam randımanıyla calısması ıcın epey ugrasılıo yükseklik ayarı falan gerekiyor bunları yapmak basit ve kolay iş deil.. Ki maliteyi tahmin ediyorum 3500 Liradan fazla tutar.. Sanırım 2 fark grubu sadece 1800 lira bence uzak durun :)
[/quote]

AFL+ hariç sadece mercekli fara sahip olmak istesek ve linkteki bu kiti alsak yine ecu'ya bişeyler yapılması gerekecek mi ya da yükseklik ayarı şu bu yani kısacası maliyeti sadece far, montaj ve bi kaç basit ayar maliyetiyle mi kalacak acaba yoksa yine mi pahalıya gelecek.