Orijinal Xeonon çıkmış hayırlı olsun

selimy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın söylediğine göre (gerçi resimlerde GM kodu yazıyor) orijinalmiş  bravoo

hadi hayırlısı bakalım umarım TR'de de yakın zamanda görürüz.

[img=800x600]http://maresop.net78.net/moto_0414.jpeg[/img]

[img=450x600]http://maresop.net78.net/moto_0416.jpeg[/img]

http://cgi.ebay.co.uk/OPEL-ASTRA-J-2011-XENON-HEADLIGHTS-HEADLAMPS-ORIGINAL-/120684986053?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c1962bec5

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orijinal Xeonon çıkmış hayırlı olsun

İngiltere'de 900 pound, bu da yaklaşık 2,300 TL eder. ֜stelik de Xenon. Sport donanım için 2,700 TL'lik opsiyon olan Bi-Xenon AFL+'ın semtine bile yaklaşamaz bence. Xenon isteyip de Sport donanım düşünenler ya alırken AFL ekletsinler, ya da daha da mantıklısı bütçelerini zorlayıp Cosmo'ya geçsinler diyorum başka da birşey demiyorum  ;D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle sonradan taktırmak çok mantıklı değil ancak
görünüm olarak işlevsel olarak afl yi tutmasada afl ye yakın sonradan takmak isteyenler için
ama fiyatı da çok uçuk bir rakam açıkçası

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

afl almadık yüz kez pişma oldum bu saatten sonra xenon taktırmam.yalnız gündüz farları beyaz ışığa cevirmek mantılı hatta sadece ampül değilde başka bir aparat bulabilrimiyim ,uzun boncuk boncuk :)

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu parça gerçekten orijinal GM ise AFL+ fonksiyonu da vardır. GM neden AFL+ olmayan xenon far grubu üretsin ki Astra j için, bildiğim kadarıyla böyle bir opsiyon zaten yok bizim araçlarda.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Afl dediğimiz şey sadece farlardan oluşmuyor ya da ön cama takılan sensörden oluşmuyor
Direksiyonun hareketi ya da aracın dönüş yönüne göre far merceklerine hareketi yönlendiriyor
bu bahsettiğiniz xenon da bu özellikler araca takılıyorsa o zaman afl tam fonksiyon olarak kullanılabilir

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepimizin direksiyonlarında zaten açı sensörü var. Çünkü ESP sisteminin olmazsa olmaz bir parçası. Ancak ön camdaki kamera ve otomatik fark yükseklik ayarı sensörünün takılması gerekli. Ancak ön camdaki kameranın camı değiştirmeye gerek kalmadan takılıp takılamayacağından emin değilim.
Bunun dışında işletim sistemine gerekli yazılımın yüklenmesi ile sistem çalışacaktır diye düşünüyorum. Tabii satılan far grubunun AFL+ fonksiyonu olduğunu varsayarsak.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRKCDTI link' Alıntı:
Hepimizin direksiyonlarında zaten açı sensörü var. Çünkü ESP sisteminin olmazsa olmaz bir parçası. Ancak ön camdaki kamera ve otomatik fark yükseklik ayarı sensörünün takılması gerekli. Ancak ön camdaki kameranın camı değiştirmeye gerek kalmadan takılıp takılamayacağından emin değilim.
Bunun dışında işletim sistemine gerekli yazılımın yüklenmesi ile sistem çalışacaktır diye düşünüyorum. Tabii satılan far grubunun AFL+ fonksiyonu olduğunu varsayarsak.

cosmoda olan bütün bu fonksiyonların sonradan takılıp sorunsuz ve tam anlamıyla kullanılabileceğini sanmıyorum

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

AFL+ olduğunu zannetmiyorum. İlanda xenon diyor + AFL olduğuna dair hiçbir ibare yok. Öyle olsa bağıra bağıra yazardı.