Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

byee öncelikle herkeze merhaba.... 27 yaşındayım. Ankarada yaşıyorum. Arabalardan pek fazla anlayan biri değilim, bu forum bana bir çok konuda yaralı bilgiler sağladı...  Bilgi paylaşan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim... ilk defa araba kullanıyorum  steeringwheel 2004ten beri ehliyetim var ama araba alıp direksiyona geçmek bu sene nasip oldu... kim demiş acemi sıfır arabaya binmesin diye :D şuan otomatik vitesin nimetlerinden yaralanıyorum... Ankarada geyet rahat bi şekilde kullanıyorum (nazar değmesin general_Pray ) acıkcası hiç acemilik çekmedim... umarım 2 gün sonra bu laflarımı yutmak zorunda kalmam  general_Pray 2. el araç ararken şans eseri bu forumu gördüm araştırmalarım ve burda yazılanlar, fotoğraflar falan derken aşık oldum astraya ve opan ankaradaki o ilk karşılaşmadan sonra.... işte aradığım araba dedim... biraz sınırları zorlayıp kızımı aldım  :D babamda 2011 vw passat 1.4 Tiptr. DSG Highline var ama sürekli benim arabaya sulanıyo :D buda çok hoşuma gidiyor.... aradaki fark hele o aracın highline olması nedeni ile çok büyük ama babam benim arabadan inmiyo...  :D genç bi yapısı olması hoşuna gitti sanırım...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Romeo link' Alıntı:
byee öncelikle herkeze merhaba.... 27 yaşındayım. Ankarada yaşıyorum. Arabalardan pek fazla anlayan biri değilim, bu forum bana bir çok konuda yaralı bilgiler sağladı...  Bilgi paylaşan bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim... ilk defa araba kullanıyorum  steeringwheel 2004ten beri ehliyetim var ama araba alıp direksiyona geçmek bu sene nasip oldu... kim demiş acemi sıfır arabaya binmesin diye :D şuan otomatik vitesin nimetlerinden yaralanıyorum... Ankarada geyet rahat bi şekilde kullanıyorum (nazar değmesin general_Pray ) acıkcası hiç acemilik çekmedim... umarım 2 gün sonra bu laflarımı yutmak zorunda kalmam  general_Pray 2. el araç ararken şans eseri bu forumu gördüm araştırmalarım ve burda yazılanlar, fotoğraflar falan derken aşık oldum astraya ve opan ankaradaki o ilk karşılaşmadan sonra.... işte aradığım araba dedim... biraz sınırları zorlayıp kızımı aldım  :D babamda 2011 vw passat 1.4 Tiptr. DSG Highline var ama sürekli benim arabaya sulanıyo :D buda çok hoşuma gidiyor.... aradaki fark hele o aracın highline olması nedeni ile çok büyük ama babam benim arabadan inmiyo...  :D genç bi yapısı olması hoşuna gitti sanırım...

hoşgeldiniz aramıza :)
Allah kaza bela vermesin, hayırlı günlerde kullanın aracınızı
babanızın passat 1.4 ü bırakıp sizin aracınıza sulanmması da astranın çekiciliğini
birkez daha kanıtlamış :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun sn.Romeo, biri C biri D segment araçlar olmasına rağmen babanızın Astra ya yanaşması bence aracımızın asaletini bir kez daha gösteriyor :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hayrlı olsun ,Allah kazasız belasız günlerde binmeyi nasip etsin sn. Romeo

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler arkadaşlar... Allah hepimize kazasız belası kullanmayı nasip etsin arabalarımızı....

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.

cbobec1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Merhaba,

+1  olduk...