Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

welllcommee bende tireliyim bu arada  :)  5 ay önce bnde 0 astra j aldım izmirdeki opelın tüm bayilerini gezdim fiyat aldım 'manisa çözel' hariç en uygun fiyatı Egem'den aldım ordan fiyat almanızı isterm

ckdskd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında en iyi fiyatı Çözel Manisa verdi. Aracıma da görmeden 24.250 TL değer bçiyorlarlar.
Tek sorun kızım 8. sınıf olduğundan sınav sonuçlarını beklesek mi diye düşünüyorum ? Olur da özel okul tercih etmek isterse hazrı paradan araba için yemek istemiyorum yada kredi borcuna girmek istemiyorum.
Arkadaşlara sadece aracın yakıt sarfiyatını ve servis bedellerini soracağım.
Bu arada Honda baktım beğenmedim, istediğim özelliklerde araç için Hyundai Elantra bakayım dedim fiyat 70.000 TL oldu, Toyota Coralla'ya hanım bak diyor. Sizler bir yol gösterir misiniz ? Ayrıca henüz Astra'yı da denemeye vaktim olmadı.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ckdskd link' Alıntı:
aslında en iyi fiyatı Çözel Manisa verdi. Aracıma da görmeden 24.250 TL değer bçiyorlarlar.
Tek sorun kızım 8. sınıf olduğundan sınav sonuçlarını beklesek mi diye düşünüyorum ? Olur da özel okul tercih etmek isterse hazrı paradan araba için yemek istemiyorum yada kredi borcuna girmek istemiyorum.
Bu arada Honda baktım beğenmedim, istediğim özelliklerde araç için Hyundai Elantra bakayım dedim fiyat 70.000 TL oldu, Toyota Coralla'ya hanım bak diyor. Sizler bir yol gösterir misiniz ? Ayrıca henüz Astra'yı da denemeye vaktim olmadı.

[size=10pt][size=10pt]Bence öncelikle bu saydığınız araçları bir kullanın. Diğerleri için bir şey diyemem. Astraya gelince önce hangisini, yani benzinli mi dizel mi. Benzinli ise 1.4 mü, 1.6 mı, dizelse 1.3 mü 16 mı ? Yakıt olayını sonra konuşalım tercihinize göre.
[/size]

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ckdskd link' Alıntı:
Bence araçları kullanmayın Astra alın keyfinize bakın... okkk

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ckdskd link' Alıntı:
sıfır araç almayı düşünüyorum. şu anda dvp-n 1033 navigasyonlu, karter koruma ve bagaj havuzu hediyeli 62.250 TL fiyat aldım. Benim araca da 24.250 TL veriyorlar. Deneme yapmadan karar vermek istemiyorum.

Tarkan bey öncelikle  forumumuza hoş geldiniz,
1- fiyat çok iyi bence, ankara reiste 2013 1.4 turbo AS sedan spor paket navigasyonsuz  bu fiyata veriyorlar, aynı aracın 2014 modeli için 69.750 isteniyor.bu fiyatlar için pazarlık yapılırsa en fazla 2.000- 3.000 tl gibi bir pazarlık payı oluyor.takasa girmeyip eski aracınızı piyasada kendinizin satması daha verimli, ben 3.500 tl bayinin verdiği fiyattan fazla fiyata vermiştim.

2- sedan astra çok kullanışlı, bagajı geniş, sürüş  ve emniyet konforu üst seviyede ( ford focus, toyata coralla, honda, jetta ve hyundai elantra modellerinde test sürüşü yaptım aracımı almadan) tabi bunlar kendi tecrübelerim, aracı almadan önce test sürüşünü ailece yapmakta fayda var tüm beğendiğiniz marka ve modellerde, hanımefendi aracı kullanacaksa ben öyle yapmıştım en son astrayı test edin kesinlikle bir daha direksiyonu bırakmayacaktır. 011zaa
şimdiden hayırlı olsun

ckdskd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt]Bence öncelikle bu saydığınız araçları bir kullanın. Diğerleri için bir şey diyemem. Astraya gelince önce hangisini, yani benzinli mi dizel mi. Benzinli ise 1.4 mü, 1.6 mı, dizelse 1.3 mü 16 mı ? Yakıt olayını sonra konuşalım tercihinize göre.[/size]
Düşündüğüm araç 1.4 benzinli düz vites.
Araçlardan sadece honda civic'e bindik ve ben yere çok yakın olduğundan eşimde arka koltukların ergonomisinden deneme sürüşü yapmadan vazgeçtik. Arkadaşların dediği gibi Astra'yı eşimle beraber gidip deneyeceğim.
Toyota Corollaya gelince sanki parasını hak etmiyor gibi ( 1.6 benzinli advance navigasyon paketli 62.000 TL ) ki navigasyon video oynatamıyor.
iyi akşamlar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 benzinli düz vites konusu benim gibi bu aracı kullananların uzmanlık alanı.  Eğer imkanınız varsa mutlaka cosmo alın.  Afl far sistemi dahi başlı başına bir olay. Tüketime gelince istanbul şehir içi ağır trafikte 9 litre civarı.  Kışın 9-9,5 litre pompa verisi.  Benim araç da daha yedi aylık ve yazın daha da düşecektir.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
1.4 benzinli düz vites konusu benim gibi bu aracı kullananların uzmanlık alanı.  Eğer imkanınız varsa mutlaka cosmo alın.  Afl far sistemi dahi başlı başına bir olay. Tüketime gelince istanbul şehir içi ağır trafikte 9 litre civarı.  Kışın 9-9,5 litre pompa verisi.  Benim araç da daha yedi aylık ve yazın daha da düşecektir.
Hocam ben 8.4 e kadar düşürdüm İstanbul  şehir içi kullanımında :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha dün aldım 53 litre,  hesapladim tam 9,51 litre. Hiz 25,8 km. Nasıl beceriyorsunuz  bravo

volkan_gitarist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Edit: Konu yeri burası için uygun olmadığından yorumunuz kaldırılmıştır
.