Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

The_SamaeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Herkese merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Adım Sancar, 23 yaşındayım doktorum.

Filay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu siteye 8 aylık yeni Opel sahibi olarak teknik konularda nette arama yaparken tesadüfen katıldım ,teknik servisin cevaplayamadığı pek çok konuda aydınlanmama sebep oldunuz arkadaşlar,sayenizde arabamı daha çok sevdim :- ) Chevrolet Lacetti 'den sonra Astra HB 1.6 çok iyi geldi  14alkiss

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınızdan memnun olmanız ne kadar güzel, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı ve her geçen gün sevginizin artmasını temenni ederim.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar Filay hanım.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Cok memnun olurum Ercan abi, İst.dan yardimci olabilecegim bir konu olursada herzaman cekinmeden arayabilirsiniz. Bu arada ben de 2002 yilinda 28. Mekanize Tugay'indan Kosova'ya gitmistim :)

Sn. Özdemir; bende 1997- 1999 da Bugojno (bugoyna) ve Gorajde (gorayde) kaldım.insanları çok güzel insanlar, bize çok benziyorlar..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Sn. Özdemir; bende 1997- 1999 da Bugojno (bugoyna) ve Gorajde (gorayde) kaldım.insanları çok güzel insanlar, bize çok benziyorlar..

Merhaba Ercan abi ben de Prizren de taburda gorevliydim gerci ilk 3 aydan sonra surekli disarda koyleri geziyorduk. Gercekten cok guzel insanlari var ozellikle koyleri bizim koylerimizle ayni evlerin hepsinin bir avlusu var avlunun dis kapisi bizim koylerdeki gibi islemeli tokmakli. Yalniz cok buyuk acilar yasamislar ve yasanan vahsetin izleri heryerdeydi. Soyledigin gibi insanlari cok sevecen ve Türk askerinide cok seviyorlar.