Opellerin Kronik Sorunları

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h cim modülü arızası : korna çalmaması , direksiyon kumanda tuşlarının çalışmaması..deri direksiyon simidinin derisinin 1-2 yılda deforme olması..koltuk gıcırdaması

Son düzenleme:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimada performans düşüşü berbat
aynen,ayrıca g kasada yol bilgisayarı ekranı nın belli bizamandan sonra görüntüsünün gitmeye başlaması ve ne olduğu belirsiz tespit edilemeyen gacırtılar:D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astramı satıyorum:D

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h cim modülü arızası : korna çalmaması , direksiyon kumanda tuşlarının çalışmaması..deri direksiyon simidinin derisinin 1-2 yılda deforme olması..koltuk gıcırdaması

Bu nalet kronik CIM modulu arizasi bende mevcuttu. (Korna tutukluk yapiyor ve direksiyondan kumanda islemiyordu.)

Ayni nedenden dolayi yetkili servise artik 10. gidisimde ve GM TR'ye de sikayet ettikten sonra CIM modulunu garantiden degistirdiler ve kronik ariza duzelmis oldu...

Bilginize.

samer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Bende 2008 model astra classic twinport var kısa süreli parklardan sonara motor sıcakken zaman zaman marş 1 defada almıyor, bilgisi olanlardan cevap bekliyorum

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda herhangi bir sorun yok çok şükür...:)
bende de 2001 vectra comfort var ama, kapılardan gelen tıkırtılardan, koltuk gıcırtısından, ve özellikle sert amortisör ve alt takım yüzünden yaşadıgım konforsuzluktan bıktım artık, ama b kasanın karizması hatrına içime atıorum bu sorunları:)