Opelle alakası yok ama yardımlarınızı bekliyorum.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corolla alırsanız özellikle profilinizdeki araçlardan sonra bela okumaktan başka birşey yapmazsınız. 2012 model corollada hız sabitleyici ve bir çok donanım malesef yok. ayrıca süspansiyon sisteminden ve yüksekliğinden dolayı araba uzun yolda tam bir çile. rüzgardan etkilenen o fiyata başka c segmenti araba alamazsınız. d4d motorların 2010 2011 modelleri arasında yağ yakma değil yağ eksiltme sorunu vardı. tsb bültenleri ile mahkemeye giden benim bildiğim 2 tane kullanıcı araçlarını (auris) iade etti.2012 modellerde sorunun kalktığını söylüyorlar. turbodan kaynaklı demişti servis ama 2 tane kullanıcıdada sandık motor değişikliği falan yapıldı. mmt vites ise opelin easytronic vitesi gibi. ben ne kadar burada anlatsam boş kendiniz bir test sürüşü yapsanız zaten fikriniz büyük ölçüde değişecektir. kısa kullanım ile değil özellikle virajlı yüksek hızlarda test edin derim. yol tutuşu bmw bırakın opelle kıyaslanamaz. ben yerinizde olsam bmw alırdım lpg taktırıp konfor güven yol tutuşunun keyfini çıkartırdım... ayrıca toyota sadece belli bir istasyondan alınan araçlara garanti veriyor lafı tam bir şehir efsanesi...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E90 bmw güzeldir dayanıklı şanzıman keyifli araba..ama e46 daki makinanın ruhu yok...ama herzaman ilk tercih...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinlimi istiyorsun dizelmi bütün mesele burda ona göre yardimci olalim .birde bmw kac km de ve hangi özelliklere sahip sadece isik paketimi var.
bu is tamamen kisisel bir tercih ben tam iki yil önce aldim arabami 0 zaman insignialarada bakiyordum 2.8 turbo olanlara benim aldigim araba 2007 nin sonu insignia ise 2010 sonuydu ve her iki arabada fuldü fiyatlari ayniydi ben bmw yi sectim cünkü insignianin süspansüyonu cok sertti.uzun lafin kisasi tamamen sana kalmis bir durum bmw alir lpg taktiririm dersen oda olur yakiti her ne kadar cok olmasada TR sartlarinda lpg siz yada dizelsiz olmuyor gibi. ama su bir gercek bmw deki aldigin sürüs zevkini baska arabada bulamazsin.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nissan vardı babamdan aldığımda arabayı gitti oda Toyota aldı... AURIS 1.4 dizel çokta memnun... japon arabalarında servis yüzü görmezsin... yok burasından ses geldi yok motor arıza yaktı yok bilmem ne oldu... ben 12 yaşında nissanımızı sattım bir kere bizi servise götürmedi...

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tercihim dizel ama benzinli olsa da olur. Bmw ışık paket kmsi 85 bin civarı.