Opelinizle Yaptığınız En Güzel Seyahat

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski b kasa corsam ile konya hattı üzerinden alanya ya gitmiştim geçen sene eylülde.ne yoldu içim dışıma çıktı bide arabada klima yok camı açıyorum kulağım mahfoldu sesten.yol rezalet resmen 8 çiziyorduk.bi ara vitesi 3 e çektim baktım araba yavaşlıyo.baba neoluyo durucaz galiba dedim oğlum rampa çıkıyoruz dedi.okadar sarhoş etmişki yol beni rampayı bile hissetmiyorum :):):)ama genede güzeldi beyaz güvercinim şimdi nerede neyapar :(kimseye konya hattından alanyayı tavsiye etmem.çokta bi farkı yok hesapladım zaten dönüşte afyon dan döndüm.zaten alanya-antalya arasında bir yol var jilet gibi hız sabitleyicisini alın 140a bırakın araba kendi gitsin.viraj dahi yok.buyüzden afyon hattını öneririm...

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin yolu yılda en az 2-4 defa kullanıyorum antalya-manavgat-akseki-seydişehir-konya-niğde olarak konya-niğde yolu ile kıyaslayınca çok mükemmel bir yol bence, eski haline göre 4-5 km kısaldı ki o kısalan yol gerçekten berbattı..
Bir aksilik çıkmazsa temmuzda yine o yoldan gideceğim niğdeye :)
Gece daha sakin oluyor klima derdide yok :)

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 tatilde yozgat-çorum -istanbul oradan konya akşehir ve ordanda tekrar yozgata dönmüştüm toplamda 3500 km yol yaptım.güzel bir yolculuk oldu.Fakat adapazarından bilecik yoluna döndügümde önümdeki kamyonu 20 km kadar geçememiştim.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin yolu yılda en az 2-4 defa kullanıyorum antalya-manavgat-akseki-seydişehir-konya-niğde olarak konya-niğde yolu ile kıyaslayınca çok mükemmel bir yol bence, eski haline göre 4-5 km kısaldı ki o kısalan yol gerçekten berbattı..
Bir aksilik çıkmazsa temmuzda yine o yoldan gideceğim niğdeye :)
Gece daha sakin oluyor klima derdide yok :)

hocam oyolu bilmiyorum ama anamur yolundan kötüsü olacağını sanmıyorum.miğdem altüst oluyo virajları alırken dıarı çıkıyor araba artık:)

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
2003 yılında B kasa Vectra'mla İstanbul' dan Marmaris' e sahil şeridinden konaklayarak inmiştim. İki kere radara yakalanmamın dışında çok çok keyifliydi.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Eşimin arabada bulunmadığı tüm seyahatler güzel geçiyor. :D

Senem duymasın Erman. Bırak sende şimdi Volkan' a sordum " Senem' in şikayeti oldu mu yolculuk sırasında " diye " Valla hiç sesi çıkmıyor " dedi bana. Daha ne istiyorsun Co Pilot' luk mu yapsın :)

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam oyolu bilmiyorum ama anamur yolundan kötüsü olacağını sanmıyorum.miğdem altüst oluyo virajları alırken dıarı çıkıyor araba artık:)
Sahil yolu öyledir..
Bir defasında mersin üzeri gelmem gerekmişti, sahil yolu kötü diye silifkeden içeri girip ermeneğe kadar gitmiş ordan sahile inmiştim.. :eek:
Anlatsam kitap olur :) Yolunuzu o tarafa düşürmeyin desem yeter sanırım :D

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çarşıay gitsem güzel seçiyor yahu ne diyeyim ben uzun yola gittimmi zaten zevkten ölürüm ben inanılmaz severim araba kullanmayı ve seyahati :rock

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senem duymasın Erman. Bırak sende şimdi Volkan' a sordum " Senem' in şikayeti oldu mu yolculuk sırasında " diye " Valla hiç sesi çıkmıyor " dedi bana. Daha ne istiyorsun Co Pilot' luk mu yapsın :)

Volkan'lar vardı arabada, bu 2 şeye etki eder.

1-Daha sakin kullandım.
2-Daha sakin kullanmama rağmen Senem yine de dırdır edebilirdi (gerçi değişen bişey olmadığı için o da artık pes etti, dırdır yapmıyor artık pek :)), misafir olduğu için etmedi.

Co-plot değil de mekaniker lazım bana yaa. :D