Opelin kalbi avusturyali olacak

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu saptırmayalım arkadaşlar...Herkesin düşüncesi kendine...Zaten o lafı ortaya atan arkadaş, hem opel'e kalitesiz deyip hemde opel kullanan, kendisiyle çelişerek kendini komik duruma sokan birisi işte..Neden bu kadar taktınız ki ? Hiç gerek yok... ;) :)

Konu ; Opel'in Kalbi Avusturyalı Olacak.. Burdan devam edelim...;)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
kalbi avusturyalı olacak ifadesi de çok doğru değil aslında. adamlar motoru avusturya da üretecekler ki bu çok doğal. eğer bir Türk firması satın almış olsaydı kendi ülkesine değer katmak amacıyla bazı üretim bantlarını Türkiye'ye taşırdı. bunda garipsenecek bir durum da yok bence. araba rus kanada avusturya karması oldu, kalbi avusturya macaristan olsa kaç yazar bu saatten sonra?

o değil de ruslar abramovic in yaptığı gibi 3-5 büyük transfer yapsalar klübe pardon firmaya süper olur, şöyle tasarımcı olur, teknoloji pantenti olur ne bilim :)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Kaliteden ne anladığınıza bağlı tabi ama...
bir araba düşünün ki 96 modeli bile hala motoruyla kasasıyla gözde,
bir araba düşünün ki 99 dan beri 10 senedir üretim bandında, yüzü hala eskimemiş, hala talebi var,
bir araba düşünün ki ilk çıktığı yılda ortalığı hem tasarımı hem teknolojisiyle kasıp kavuruyor,
bir araba düşünün ki sizi 2. elde hiç üzmüyor,
bir araba düşünün ki markasını söylediğinizde insanlar yüzünüze gülmüyor, teneke lan o demiyor...

şimdi bunların hepsini bir opel modeli üzerine düşünerek yazdım, bneim için kalitenin göstergeleri bunlardır. sizin kaliteden anladığınız nedir acaba?
söylenecek başka söz var mı?

hasan_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeli inşallah bmw alır bi ara öle bi haber okudum opelin bir fabrikası ile ilgileniyormuşş...