opelin %25 servis indirimi

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim aracın bakımı geldi bende merak ettim bu %25 indirim kampanyasından faydalanan varmı kaça mal oluyor.bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ara ugradım baskı balatyı degiştiremk içim işçilik dahil 1.250 tl cıkardılar %25 indirimli fiyatıymıs luck marka baskı balata gittim yedek parcacıyıa opelin baskı balatasını setini 188 tl ye aldım 100 de işçilik verdim degiştirdiler şimdi gayaet menmunum sonucta sıfır :)

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
aracınız servise girdiğinde opel club card başvurusu yapın. arabanızı verirken kartınızı da veririler. bunun için ücret ödemeye gerek yok.
bakım olaylarında yetkili servis iyidir. orjinal parça bulabiliyorsanız dışardan alıp özel serviste taktırmak ekonomik olarak iyidir.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefon açtım 3. yıl bakımı yaklaşık 400 tl dediler %25 indirimli 325 falanmış sebebide motor yağı indirime dahil değilmiş oda 85 tl filan dediler.kendim yağ getirirsem nasıl olur, 240-250 civarı tutar dediler.bir de hediyeler var ama sormak aklıma gelmedi,ayrıca taksitlendiriyorlar.galiba mobil 1 yağ alıp gidicem önümüzdeki hafta

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hikaye onlar bee,yok %25 indirim falan.... egem de,arka amortisör-arka denge fişekleri-ön fren diskleri bide ön balatalar 850 tl yuhhhhh bide işçiliğe 275 tl demezmi etti sana 1125..gerisini siz düşünün

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hep faydalanırım. %25 indirim + ufak bir pazarlık ile özel servis fiyatına gelir, başım da ağrımaz. İzmirde iseniz Kavuklar güzel indirim yapar.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız servise girdiğinde opel club card başvurusu yapın. arabanızı verirken kartınızı da veririler. bunun için ücret ödemeye gerek yok.
bakım olaylarında yetkili servis iyidir. orjinal parça bulabiliyorsanız dışardan alıp özel serviste taktırmak ekonomik olarak iyidir.
:good: :good: :good:

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu servis indirimi her servisde geçerli mi yağı biz alıp gitsek oluyor mu bi de kaç yaşındaki araçlara uygulanıyor,ankarada bu indirimden yararlanıp bakım yaptıran var mı acaba aramızda...

elburuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o halde benim ki 2007 model olmuyor galiba iki buçuk yaşında..