opelime mimgaz taktırdım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Macera dolu amerika :). Ne demek triger kayışın atlamış ya da Opel'lerde yapar demek. Bana göre bu tür bir açıklama yapan kişi usta değil olsa olsa araba kasabıdır. Sen aracın arızasını bulama, bulduğun arızayı yapama ondan sonra "bu arabalar böyledir" diyerek müşteriye kibarca kapıyı göster. Bu tür laf ebesi ustaların kendilerini araba imal eden onlarca teknik ekipten daha zeki görmeleri ancak fantazidir.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Macera dolu amerika :). Ne demek triger kayışın atlamış ya da Opel'lerde yapar demek. Bana göre bu tür bir açıklama yapan kişi usta değil olsa olsa araba kasabıdır. Sen aracın arızasını bulama, bulduğun arızayı yapama ondan sonra "bu arabalar böyledir" diyerek müşteriye kibarca kapıyı göster. Bu tür laf ebesi ustaların kendilerini araba imal eden onlarca teknik ekipten daha zeki görmeleri ancak fantazidir.

abi sence nedir peki belli bir zaman sonra tıkır tıkır sesler geliyor acayip bir ses anlayamıyorum neden dir ilk çalıştırdığımda yok ama git 1 kaç km yine yok motor iyice ısınıncamı yapıyor yoksa bazenleri sert kullanıyorum ondan sonramı yapıyor yüksek devirlerde de kullandığım oluyor anlamadım gitti hayır korkuyorum şimdi motora birşey felan olucak ama hayırlısı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Takan adamın boğazını sıkacaksın sende ona bir diş atlatacaksın :D 5000 KM de olaca iş mi?

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takan adamın boğazını sıkacaksın sende ona bir diş atlatacaksın :D 5000 KM de olaca iş mi?

abi neden olabilir sence e benim anlamadığım arabayı ilk çalıştırıp gittiğimde bi problem yok neden dir acaba tık tık tık diye ses geliyor sonra ama enjektörlerden değil

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bilemiyorum ki ya... bir çok sebep olur ama senin ustanın kafasını bir kere oraya sokmak gerek... adamın sen kayışı değiştir sonra diş atlar yok hotlar bilmem ne... yaw arkadaş bu triger aracın canı kanı bu çocuk oyuncağı mı? hayret ya... böyle ustalara uyuz oluyorum yeminle. Zaman kaybetme işi riske etme baktır.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilemiyorum ki ya... bir çok sebep olur ama senin ustanın kafasını bir kere oraya sokmak gerek... adamın sen kayışı değiştir sonra diş atlar yok hotlar bilmem ne... yaw arkadaş bu triger aracın canı kanı bu çocuk oyuncağı mı? hayret ya... böyle ustalara uyuz oluyorum yeminle. Zaman kaybetme işi riske etme baktır.

lanet olsun ya bu saçma sapan ustalara ben paramı basıyorum abi bi o eksikti daha takalı 5 bin km anca oldu ne dir bu anlamadım ki haram olsun paralarım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sen isyan etme de yine de bir git adam baksın. O şekilde sakat... ne olur ne olmaz?