Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bence logo güzel. renk olarak rası taraftarıyıım. çünkü herkesin aracına gri yada siyah gitmez, sarı, sadece sarı renkte belli olmaz. şahsen benim aracım gri, gümüş tonları olmaz, siyahta açmaz,camda görünmez, sarı ideal. yada renklerden çeşit yapılabilir. maliyete çok etkisi olacağını sanmıyorum. sonuçta adam keseceği folyonun m^2sine bakıyor..

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün kısa bi çalışma yapıp Emre ye yolladım, şimdi kendisinden haber çıkmasını bekleyeceğiz, bu arada tekrar bikaç çalışma daha yapıp yollayacağım kendisine, bikaç tanede farklı çalışma yapmak istiyorum, önce Emre ye yollar ardından izin verilirse burada sizlere sunarım diye düşünüyorum,

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgüç hocam eline sağlık, saolasın.

ne demek, lafı bile olmaz, sonuçta güzel ve kaliteli bi site,ve (bazen can sıkan konular olsada) kaliteli zaman geçirdiğim bi yer, ve azda olsa katkı sunabilmişsem ne mutlu bana diyeyim,

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence anket açılsın en beğenilen logo seçilsin ona göre basıma geçilebilir... yanlız bir sorum olacak arka cam için olanı içten yapıştırmalı olmasını tercih etmiyorum sticker yüzünden rezistansımız zarar görebilir. son karar olarak dıştan yapıştırmalı mı olacak yoksa içten mi ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Dıştan kaplamalı, Baskısız, bulabilirsem 3m yada muadili ki çıkıyorrr denmesin.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son basılanlar gayet güzeldi renk olarakda boyut olarakda bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...