Opelim.net Ankara

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar gittigidiyorda performance shop diye bir mağza var.Far almayı düşünüyordum ama internet üzerinden alınca gg %10 kesinti yapıyor.Bu yüzden elden almayı dülünüyorum. Ankara daymış buranın sahibinin dükkanı ama gelin görünkü mesajlarda bi türlü adresini alamadım ve sonunda gittigidiyordan uyarı mesajı geldi.Anlicanız yardımınıza ihtiyacım var opelim.net ankara ailesi:D bu dükkanın adresini bilen var mı?

http://profil.gittigidiyor.com/performanceshop

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla gittigidiyorda bulunduğu yer Ankara olarak görünüyor.

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün içinde bulmam lazım adresini:)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben öyle gittigidiyor da ankaradaki bi adama çok ulaşmak istedim ama kesinlikle yüzyüze alışverişi kabul etmedi hatta ben ısrarcı olunca engelledi ve siteye şikayet etti lavuk.sanki bişey yapacaz kuytuda hanzoya :D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben öyle gittigidiyor da ankaradaki bi adama çok ulaşmak istedim ama kesinlikle yüzyüze alışverişi kabul etmedi hatta ben ısrarcı olunca engelledi ve siteye şikayet etti lavuk.sanki bişey yapacaz kuytuda hanzoya :D
tanımadığınız ve söz hakkına sahip olamayan bir kişi hakkında böyle konuşmasanız?
bizde internet üzerinden satış yapıyoruz ve gg nin şartları ve yaptırımları biraz ağırdır.
size vereceği numaradan sonra o adamın bütün satışlarının engellenmesi söz konusu çünkü gg takip ediyor mesaj içeriklerini.
dikkat edelim sözlerinize lütfen...

göz atarsanız anlarsınız sanırım demek istediğimi...

http://www.gittigidiyor.com/main/yardim/yardim_mainv2.php?cat=ka

iyi forumlar..

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:DD evet doğru eğer msjlarda şüpheli durum olursa gittigidiyor sizi ve satıcıyı karalisteye alıyor.Ama bir yöntem var aslında mesela e mail adresini yazıcaksan e_tolga_yalcin hmail cm diye yazarsan belki durumu iletebilirsin satıcıya ama ben biraz geç kaldım:D direk dükkanınız nerde diye sormuştum adam da haklı tabi engelledi:) sonuç olarak adamın yüzlerce işlemi ve yüzde yüze yakın feed back i var sizi gayet iyi anlıyorum LND.Bu istanbuldaki performance shop un adresini veya tel nosu varsa numarasını verebilir misin?Bi soralım düşük bir ihtimal ama belki öylesine ankara yazmıştır bulunduğu yere.

Son düzenleme:

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw. çok saol sormakta fayda var ama sanırım siteleri kapalı bakalım ulaşabilcezmi