Opelim.net 3.yaş günü ve YILIN BULUŞMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Organizasyondan 1 hafta önce hem seni hem de Tansu' yu aradım ama telefonunuzu açmadınız. Bilginiz olsun.
allah allah yaa.bizim telefonları acmamız demek çok şey demek.nasıl acmadık anlamadım.ceptenmi aradınız yoksa işyerinimi başkanım.valla görmedim heralde yada telefonda cğr.bile olsa geri dönerim muhakkak ama nasıl oldu yaa anlamadım..aradığın için teşekkürler

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman yeniden gecmis olsun...bence...at uzerine...bi Z16xe block(yada komple motor) ....ucuz yoldan karli cikmak istersen....eger para vercem diyosan...bence...Z18xe....ya da....Z20let.....ve cuf...cuf.....

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de isterim tabi bi C20LET falan atayım da maalesef motorun modeli arabadan eski olamıyor.:( En azından bi Z16XE falan olabilir belki.Zaten battı balık yan going, olacak inşallah bişeyler...;) pert araba bulabilirsek tabi...

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman C20let(calibra)....degil(bence oda olur cunku daha ucuza cikiyor...yurt disinda gormusundur).....Z20let=200ps turbo....:p....Opel astra coupe'den....ya da...Astra G Opc'den....umarim hersey...istedigin gibi olur....:p

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erman C20let(calibra)....degil(bence oda olur cunku daha ucuza cikiyor...yurt disinda gormusundur).....Z20let=200ps turbo....:p....Opel astra coupe'den....ya da...Astra G Opc'den....umarim hersey...istedigin gibi olur....:p

O motorları da biliyorum da sıfırını almak epeyce nakit ister.Hem 2004 model ve üstü hem de sadece motoru alınabilcek derecede pert araba bulmak da imkansız gibi...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
allah allah yaa.bizim telefonları acmamız demek çok şey demek.nasıl acmadık anlamadım.ceptenmi aradınız yoksa işyerinimi başkanım.valla görmedim heralde yada telefonda cğr.bile olsa geri dönerim muhakkak ama nasıl oldu yaa anlamadım..aradığın için teşekkürler

Yanlış hatırlamıyorsam akşam 5-6 sularında aramıştım. Ceplerinizi de iş yerinizi de aradım ama sonradan hatırladım o an gizli numara olduğundan numaram çıkmamıştır. Sağlık olsun bir dahakine görüşmek üzere...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...