opele devammı etsem meganemi ?

aydin272

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkesin kurban bayramını kutluyorum arkadaşlar...bu arada ben harun272 forum geri alındı bişeyler oldu ben giremedim üye oldm ama aktf olamadm derken sonnda geldm :)

size bişey danışıcam aracım 96 model opel vecra b kasa 2,0 16v galeride bi arabaa buldm 2000 model megane 1 rte modeli 1,6 16 v otomatik vites araba hoş güzel tam anlaştık alıcaktıkki arabann iticilerinden ses geliodu galerici ben yaptırırm dedi ve götrdük üstaya araca 1,700 tl masraf etti ve suan tık yok contları trigeri devirdym v kayısı fantratör buji yağı vsvs değişti ama buseferde bne kararsız kaldım acaba ne yapmalıyım arabamı werip megane o almalımym tabi üste 2,500 tl vericez?

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megan 1 in otomatik vitesleri pek tutulmuyor. eğer ki otomatik 1.6 bir araç arıyorsanız; astra g 1.6 1999-2002 otm alabilirsiniz.
birde o galerideki arabadan kıllandıysanız hiç bulaşmayın bence!!

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
4 sene için 1600tl az bir fark. Araçların bakımını temizliğini bilemiyorum. Bu en önemli detay fakat, Galeri aracından eminseniz km si de düşükse, aracınızın da bakım istiyorsa, hiç sevmediğim halde megane ile takas edebilirdim.

Aracımı sattım, megane aliyim mi diye sorsaydınız, kesinlikle tavsiye etmezdim. Ona göre karar verin.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2002 rxt otomatik vites modelinden son anda döndüm hocam... Otomatik vites 10-12 yaşında bir araç... iki kez düşünmek lazım... Yakıtı da fazla olacaktır manuelden... Megane'lar güzel araç, sessiz, konforlu, kullanımı rahat... rte den çok rxt lere bakmanızı öneririm...

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli ararsın , bizim pederde 2008 megane dci var tek avantajı ekonomisi başka bişey beklememek lazım , ayrıca eski kasa megane hemde otomatik durup iyi düşünmek lazım ,

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen ne yaptın üstat 2.0 vectra b aracını bide üste para vererek megane ile değişeceksin, adamın para vermesi lazım

galeri arabana kaç para verdi?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Galerici araca 1.700 TL harcamış takas farkı olarak da senden 2.500 TL istiyor. Ben iyi düşün derim.

Son düzenleme:

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın jantı 10 tane megane eder benim için yinede sen bilirsin...
bir opeli renoya hayatta tercih etmem değil 2000,,,,,, 2010 model olsun farketmez..

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka fanatikliği yapıyoruz diye düşünme benim opelim yok şimdilik..
gerçekten vectranın yanında megane kalitesiz bir arabadır.
zaten bir almanla fransız arabası bir olmaz