Opelciler 1.vites max.hızınız nedir?

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben denedım zorlamama ragmen 1, vıteste 60 2, vıteste 120 ı gordum otesı olmaması lazım...

KADERİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 de hiç denemedim de geri viteste denediyseniz ben bugün denedim 80 e geldi orktum daha basmadım

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bosuna denemeyim seninle araclar aynı ya benimkide 6o yapıyordur o zaman arabama yazık hemde :(
Saol burak bulunduğun tavsiyeler için saol ilk baş bende senin gibi düşündüm sonra bi taneden bişey olmaz dedim ve olanlar oldu ama gerçekten hın nın nın sesi duyunca insan bi hoş oluyo piman oldum ama naparsın:( zaten bi daha zor inan şimdi araç yakmasın die 3000 bile geçirmiyom:D + artık daha dikkatliyim:)

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1.vites 50 yapıyorum..gerisinde gaz kesiyo... ya bu gaz kesme olayını nasıl çözeriz?

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1.vites 50 yapıyorum..gerisinde gaz kesiyo... ya bu gaz kesme olayını nasıl çözeriz?
Ya abi napcan boşver ya işte araba senin iyiliğini düşünüp gaz kesiyo sen nasıl iptal etcez diyon bence hiç uğraşma bana kalırsa çünkü araç baya bi kendinden :D sen o arabayı bana sat direk olarak araba senin cüzdanına dost bi araba başına gelcekleri önceden biliyo ve dio sahibime bide motor indirtmeyeyim die gaz kesiyo daha ne istiyon abi:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo benim araba 122 yapıyo 1. viteste ama benim araba uzun sanzıman vites kolu çok uzun vites kolu uzunsa sanzımanda uzundur vitwes kolu kısa olanlar denemesin 45-50 den fazla gitmez:D:D:D

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gerek var.ha 80 yapmışsın ha 150..yazık valla makinaya.