Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz tuzlu gibi geldi bana. Ama Opel için bu tip şeyler bulmakda çok kolay değil.
Yakında Zafiye kardeş Meriva gelebilir. ( %65 ) Diğer alternatifler arasında en çok akla yatan bu ama fiyatı 1000 - 2000 TL bütçenin üstünde. Bakalım. :)

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayılır abi. Baba da kendine bir araba bakıyor. Benim araçla balıkta rahat olamıyormuş. Aklım hep araba kalıyor diye kendine bir araba alacak. Balık ekipmanlarını ve arkadaşlarını alacak bir araç istiyor. Birde sıfır olsun diyor. Düşündü rakamlar 25.000 ile 27.000 TL arası. En alt Meriva 26.000 TL ama onun yerine 29.000 TL verip NJoy + Spor paket daha mantıklı. Farklı bir iki marka model daha var ama %65 Meriva daha akılcı geliyor. Bakalım hayırlısı.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meriva kendi sinifinda alinabilecek en iyi araba bence hatta bildigim kadariyla bir cokta ödül aldi, bana kalirsa sport donanim olmasi sart degil babaya süspansiyonu sert gelebilir bence normal verziyon alin benim babamda sert arabalari sevmiyor sonra bu araba sert demesin..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkinci el düşünseydi benimde aklımda Zafi yada Vectra vardı ama sıfır diyor baba. :)
Fiyat listesinde NJoy+Sport olarak veriliyor. Düz Njoy yok. Essentia da donanım olarak az geliyor. Genede bayilere soracam sadece NJoy var mı diye.

Son düzenleme:

kasimlar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 astra g aracım var. satıp zafira almayı düşümüyorum. bulunduğum yerde bir tane 2003 elegance 1.6 zafira var. 64000 kmde çift sunroof digital klima 4 hava yastığı abs 6 lı cd değiştirici vs vs. araçta değişşen parça ve boyanan parça yok fiyatı 21000 tl. sizce fiyatı nasıl birde aracın çok yaktığını mutlaka tüp taktırmam gerektiğini söylüyorlar bu konudaki gçrüşlerinizi bekliyorum

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araç şehiriçi 0.30 TL yakıyor. Şehir dışı 0.23 - 0.25 civarı oluyor bu rakam. Bence fena değil. Tüp konusuna ben pek sıcak bakmıyorum. Fiyat bana çok gibi gelmedi. Temiz bir araçsa verilebilir.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2000 astra g aracım var. satıp zafira almayı düşümüyorum. bulunduğum yerde bir tane 2003 elegance 1.6 zafira var. 64000 kmde çift sunroof digital klima 4 hava yastığı abs 6 lı cd değiştirici vs vs. araçta değişşen parça ve boyanan parça yok fiyatı 21000 tl. sizce fiyatı nasıl birde aracın çok yaktığını mutlaka tüp taktırmam gerektiğini söylüyorlar bu konudaki gçrüşlerinizi bekliyorum
Yakup öncelikle aramiza hosgeldin fiyatlar hakkinda arkadaslar yardimci olurlar zafi tabiki astraya göre biraz daha fazla yakar,neticede yüksek ve daha agir..lpg mevzusuda ayri bir is bende sicak bakmiyorum..bizim zafi cilerde bildigim kadariyla lpg li kullanan yok..ama hayirlisi cok fonksiyonel bir aile arabasi diger arabalara benzemez..

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekibe hoşgeldin,
zafira kalabalık aileler için harika bir seçim (bence)...
fiyat makul gibi..
bende 2005 elegance var. 2008 mayısta 25.400 tl.ye aldım ilave olarak 10 hava yastığı, xenon far, karatmalı dikiz aynası, far yıkama, türkçe bilgi ekranı gibi...
yakıt sarfiyatı binek araçlara göre fazla ancak kendi sınıfında en düşük olanı sanırım...
ben BRC taktırdım, 35 lt. gaz ile şehir içi 350-375 km. hareket sığasına sahibim..karar senin...